RSS


Золоте весілля: звичаї, сценарій, привітання

Золоте весілля
Золоте весілля
Золотою називається п'ятдесята по рахунку річниця весілля. Золото - благородний метал, хімічно інертний, ковкий, на повітрі не руйнується навіть під час нагрівання. Те ж саме і з відчуттями - дві людини прожили п'ятдесят років разом, а для цього потрібно володіти всіма властивостями золота - «ковкістю», м'якістю характеру, незмінністю відчуттів навіть під час «нагрівання ззовні». Для того, щоб прожити півстоліття, в горі і в радості підтримуючи один одного, потрібно володіти мужністю, умінням йти на компроміс, але найголовніше - потрібно любити один одного. І коли досягнутий п'ятидесятирічний рубіж, з упевненістю можна сказати, що колись вибір був зроблений правильно, і всі ці роки поруч була кохана друга половинка.

Золоте весілля відмічається досить рідко, але якщо вже проголошується, то надзвичайно пишно, це свято стає дійсно радісною і значимою подією не лише для ювілярів, але і для всієї сім'ї. Це свято дозволяє відчути згуртованість, єдність сім'ї, кохання, що панує в ній, що підтверджують діти, внуки, і вже, можливо, правнуки.

Золоте весілля відмічається майже з такою ж пишнотою, як і день одруження багато років тому. Сценарій золотого весілля обов'язково має бути цікавим, включати безліч розваг, як для ювілярів, так і для всієї сім'ї, адже це дійсно важливе і радісне свято, яке збирає на торжестві всю сім'ю. Існує звичай на золоте весілля обсипати подружжя золотими монетами, конфетті або лелітками, рисом і зерном, з побажаннями щастя, достатку, кохання, взаєморозуміння і благополуччя. Звучать різні поздоровлення із золотим весіллям, але всі вони стосуються кохання і сімейного щастя - не лише ювілярам, але і всім членам сім'ї. На золоте весілля обов'язково купується нова пара кілець, оскільки руки подружжя за довгі роки змінилися, золото потерлося. Як правило, купують кільця діти або інші близькі родичі. А старі кільця віддають дітям або внукам як символ сімейного щастя. Це дуже символічний обряд, особливо якщо в молоді незабаром буде новий шлюб - вважається, що від дідуся з бабусею внукам передається мудрість, яка є найважливішим в збереженні сім'ї. Часто вечір закінчують кидком букета.

Дарунок на золоте весілля однозначний - все, що зроблене із золота або покрите позолотою. Хоча, дарувати можна все, що завгодно. Особливе те, що стане символом єднання і довгого спільного життя ювілярів.


Очень хочется узнать как сделать волшебную палочку ?Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті