RSS


Зачіски з косою

Зачіски з косою по праву не втрачають своїх позицій. Звісно, адже вони практичні, прості у виконанні, доступні. У цьому сезоні не варто мудрити з плетіннями, в моді прості, можна сказати «сільські» коси. Така зачіска зробить ваш образ романтичним, юним, сексуальним. Якщо ви ще недосвідчені в плетіннях не варто зневірятися адже в моді недбалість, коса необов'язково має бути акуратною і глянсовою. Для власниць пишного в'юнкого волосся цей факт на руку, оскільки добиватися глянсової гладкості необов'язково. Власниці рівного, тонкого волосся, можуть укласти своє волосся гладким акуратним джгутом, і виглядати при цьому елегантно і лаконічно.

Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою Зачіски з косою

Незмінним хітом залишається вільна коса, заплетена з двох пасм, - «риб'ячий хвіст». Таке плетіння просте у виконанні, та не відніме у вас багато часу, виглядає при цьому відмінно як на волоссі позбавленого об'єму, так і на густих локонах.

По матеріалам blоg-stilista.cоm

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті