RSS


Ювілеї весілля

ювілеї весілля
ювілеї весілля
ювілеї весілля

Подарунки для ювілеїв на весілля

У будь-якому віці люди люблять отримувати подарунки. Невеликі дрібниці, піднесені в дар тій або іншій людині, стають особливо дорогими, якщо в них втілюється прояв кохання і турботи. Можливо, тому дарунки, приурочені до річниць весілля, завжди зігрівають серце і тішать око.

Як відомо, кожна річниця весілля носить своє ім'я. Трирічний ювілей це шкіряне весілля, в 13 років це мереживне весілля. Разом з назвою з минулого до нас прийшли правила того, що дарувати на ту або іншу річницю. У сьогоднішній статті ми звернемося до перших ювілеїв весілля і порадимо вам відповідний сувенір, яким ви зможете порадувати свою другу половинку.

Перша річниця весілля

Перший рік весільного життя дуже важливий для молодої пари. За дванадцять місяців чоловік і дружина краще взнають один одного, набираються досвіду і вчаться знаходити спільну мову один з одним.

У цей період молодожони стають повноцінним подружжям, яке може не лише освічуватись один одному в коханні, але і вести спільний побут. Перший рік сімейного життя - це своєрідний випробувальний термін для шлюбу. Витримавши його, можна сміливо говорити про те, що даний союз буде міцним.
Що ж прийнято дарувати на першу річницю весілля? Враховуючи те, що ця подія іменується ситцевим весіллям, то і підносити один одному слідує вироби з ситцю. Це можуть бути ситцеві сорочки, постільна білизна, предмети кухонного начиння і навіть деякі декоративні дрібниці, оформлені у відповідному стилі.

Наприклад, ви можете відшукати диск, на якому збережена ваша весільна відеозйомка, і зробити для нього дизайнерську коробку з елементами ситцевої тканини. Такий дарунок нагадає про заповітний день і ще більше зближуватиме вас з коханим (або коханою).

П'ята річниця весілля

П'ять років спільного життя - це дерев'яне весілля, перший ювілей ще дуже молодої сім'ї.
Дерево - це один з найдовговічніших і одночасно один з найкрихкіших матеріалів. Якщо воно гармонійно розвивається, то здатне проіснувати багато десятиліть. Проте варто шкідливим комахам або вогню вразити міцний ствол дерева - і його життя може припинитися відразу. Всі ці спостереження можна співвіднести з сім'єю.

Поки чоловік і дружина люблять і цінують один одного, їх союз міцний і сильний. Але як тільки в їх спільному житті починаються розлади, сімений союз дає тріщину. Нагадати про цю властивість сім'ї допоможуть подарунки з дерева.
Потіште свою кохану людину різьбленою статуеткою, шкатулкою або яким-небудь дерев'яним виробом. Такий підхід різноманітить ваш побут і привнесе в будинок затишок і тепло. У п'яту річницю дуже приємно буде пригадати день свого одруження і поглянути разом диск, де представлена професійна відеозйомка вашого весілля.

Десята річниця весілля

Десять років - це вже істотний стаж спільного життя, коли подружжя добре знає один одного і твердо стоїть на ногах. Десята річниця сімейного життя називається рожевим весіллям.
Цього дня чоловік дарує своїй дружині букет яскраво-червоних троянд, які підкреслюють сильне і віддане кохання. Дружина у свою чергу надіває рожеве плаття. Як правило, на десяту річницю весілля запрошуються всі родичі і друзі, які були на торжестві десять років тому. Вони теж дарують винуватцям торжества троянди і свої поздоровлення.
На свято непогано було б замовити таку послугу, як відеозйомка весілля. Як і десять років тому, ви зможете відчути себе молодожонами. Приємний день, проведений в колі друзів і родичів, стане хорошою підмогою для продовження довгого і щасливого сімейного життя.

По зовнішнім джерелам

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті