RSS


Як побороти страх в день весілля?

Як побороти страх в день весілля Кожній дівчині доводилося відчувати страх - «бути не найкращою нареченою». Все сплачено, придбано і договорено. Заспокоїтися пора.. Та ні, чогось душа боїться і турбується: а чи правильно вибрали плаття, а чи всіх запросили, а чи кортеж вчасно приїде, а скільки грошей витрачено...І цих «а якщо» незліченна кількість.

Страх про неймовірну, мало не єдину можливість провести цей день незабутньо, надіти чарівне білосніжне плаття і виглядати не найкращою нареченою закладається на підсвідомому рівні ще далеко до весілля. Ось чому наречені і вишукують «а може...а якщо....» і кожного разу, міряючи плаття, одягаючи фату або спілкуючись з родичами невпевнені в своєму виборі. Але, на жаль, тверде переконання і стовідсоткова упевненість самі собою не прийдуть.

В наші дні день шлюбу асоціюється з прекрасним виглядом нареченої, дорогим святом, прекрасною музикою і дивним настроєм. Але, на практиці, кожна організація весілля супроводжується стресом, переживаннями і нервами. Як побороти страх в день весілляКожну пісню, кожне блюдо, навіть весільне плаття і костюм молодожони повинні зіставляти з думкою батьків, родичів і гостей. Все крутиться довкола гостей і бажання уразити їх до глибини душі. Але при цьому наречені зовсім забувають про свої бажання, про свій комфорт і про свої потреби. На жаль, не можна всім відразу догодити і ощасливити кожного, адже у всіх різні смаки.

Ось вам порада - зупиніться, візьміть себе в руки і подумайте про своє «щастя», бажання і комфорт. Ніколи не квапитеся з вибором ресторану, плаття, весільних аксесуарів, макіяжа, взуття. Використовуйте із задоволенням весь час. Ви ж любите «шопінг»?! Вперед, можна для веселості і подругу, і маму прихопити з собою.

Не купуйте перше-краще плаття. Не акцентуйте увагу на тому, що завтра його може і не бути. Якщо навіть таке і станеться - нічого страшного, знайдете ще набагато краще. Не обходіте всі весільні салони і магазини за один день. Ви лише втомитеся, і через хвилювання не зможете зосередитися на виборі найголовнішого - плаття, тамади, туфель, фати, ресторану....
Порада - за день відвідуйте максимум три салони. Після приємних примірок і рішень - відпочиньте в кафе з чашкою кави. Спробуйте зробити свій весільний клопіт приємним. При нагоді - візьміть відгули на роботі. Саме в цей час ви потребуєте свободи і простору. А бігати після роботи у весільні салони - справа невдячна.

Як побороти страх в день весілля Довіртеся собі - ви найкраща наречена.. Будьте упевненіше в своєму виборі.
В день святкування не розраховуйте почути позитивні відгуки і думки від співробітників, подруг і знайомих відносно вашого вибору. Це нормально, коли ваш смак відрізняється від їх. Довіряйте собі і забудьте про «а якщо...».

Замовляючи ресторан або купуючи весільне плаття, туфлі і аксесуари обов'язково відзначте вдалу покупку. Можна побалувати себе і алкогольними коктейлями. І тягар з плечей впаде і задоволення отримаєте, адже ви виконали величезну роботу і безумовно заслуговуєте на відпочинок.
Відпочиньте від стресу, нервів і сум'яття. Лише відпочивайте так, щоб не забути число власного весілля... :)


С мужем что-то не так? Как узнать изменяет ли муж?

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті