RSS


Як купувати весільне плаття?

Як купувати весільне плаття
Весілля вже не за горами і ви замислюєтеся над покупкою весільного плаття? Перш ніж прийняти остаточне рішення, прийміть декілька корисних порад:

* Чим простіше плаття, тим краще воно має бути зшите
* Чим більше гостей, тим екстравагантнішим має бути силует. Інакше ви ризикуєте загубитися серед запрошених
* Чим довше шлейф, тим більше турнюр
* Вінтажні плаття не так просто підігнати по фігурі, до того ж їх практично не можна полагодити через відсутність схожих матеріалів
* Не кожне плаття підійде саме вам На Заході самий розпал весільних покупок доводиться на січень - квітень, самі напружені дні - п'ятниця і субота, інколи неділя. Краще всього не змішуватися з натовпом, а купувати плаття в понеділок, коли продавці можуть приділити вам максимум уваги. Більшість шанованих бутиків просять своїх клієнток призначати час зустрічі заздалегідь і виділяють спеціального консультанта. Звичайна консультація займає від 45 до 90 хвилин.

Ви повинні точно пояснити консультантові на що ви розраховуєте і які обмеження вашого бюджету. Як правило, він зможе надати вам неоціниму допомогу, якщо має в своєму розпорядженні повну інформацію про ваші бажання і можливості.

Не бійтеся експериментів. Дуже часто наречені дивуються з того вибору, який вони врешті-решт роблять. Важливо мати досить часу і не квапитися з вибором плаття. Краще всього починати свої пошуки за вісім-десять місяців до передбачуваного весілля. Деякі крупні магазини мають не лише спеціальні відділи весільного одягу, але і бутики кожного дизайнера. Купуючи речі оптом, вони мають можливість значно понизити ціни, що важливо при обмеженому бюджеті.

Як купувати весільне плаття Як купувати весільне плаття Як купувати весільне плаття Як купувати весільне плаття Як купувати весільне плаття Як купувати весільне плаття

Якщо плаття вже замовлене, а ви вирішили змінити своє рішення, з вас буде зняте пеня в п'ять відсотків від вартості замовлення. Головне, аби ваше весільне вбрання ідеально личило вам, цьому аспекту необхідно приділити найбільшу увагу. Навіть найдорожче плаття виглядатиме прекрасно, якщо воно добре підігнане по фігурі. Особливо поклопочіться про зручні туфлі і не надумайтеся набрати декілька зайвих кілограмм, адже тоді всі ваші зусилля можуть виявитися абсолютно марними!

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті