RSS


Хіромантія: печать на долоні

З дитинства ми знаємо, що по руці можна взнати минуле і майбутнє. Так традиційно ворожать «діти природи» цигани, ми обходимо їх стороною, але все таки розуміємо, що щось тут є, інакше як пояснити таку живучість міфів про долоню впродовж багатьох століть? Навіть у Біблії є згадка про долоню, там сказано, що Бог накладає печать на руку кожної людини. Так що ж зашифровано в цьому?

Хіромантія

Про що розповість «пейзаж» на долоні

У наш час вивченням ліній на руках займаються нейрофізіологи, які звикли спиратися лише на факти. Що ж вони побачили? Перш за все, не дивлячись на традиційну думку про те, що лінії на руці виникають в результаті фізичної роботи, був чітко встановлений прямо протилежний факт: чим більш насичено зовнішніми і внутрішніми подіями життя людина, тим більше найрізноманітніших ліній на її долоні. А при одноманітній важкій фізичній праці і долоня виглядатиме так само одноманітно.

Долоня - віддзеркалення відомостей, що знаходяться в нашому несвідомому

Долоні рук містять масу нервових закінчень: ми відчуваємо долонями тепло, холод, гладкість або шорсткість предметів, дрібні рухи пальців рук дають нам можливість виконувати найтоншу роботу. Все це дозволяє тримати зв'язок з навколишнім світом, а відомості про нашу діяльність нагромаджувати і відображати на долоні як в дзеркалі. Де ж збираються всі відомості про наше життя?

Існує несвідома сторона діяльності нашої психіки, яка управляє всіма інстинктами, автоматичними діями і роботою внутрішніх органів. Тут же, в несвідомому, містяться всі відомості про наше життя, які не аналізуються, а просто видаються на поверхню у вигляді снів, раптових моментів інтуїції і ліній на руці. Ці лінії можуть свідчити не лише про минуле, але і про майбутнє, це як би віддзеркалення в майбутньому наших сьогоднішніх дій. Якщо ж подальший сценарій не збігається з передбаченим, то лінії міняються.

Горби на долоні

Знаки на долонях були вивірені тисячоліттями і тепер, коли до вивчення долоні приступила наука, значення багатьох з них знайшли підтвердження в процесі проведення наукових досліджень. Як відомо, кожна людина має свій характер і здібності, які і визначають його долю. Древні люди пов'язали воєдино ці здібності з характерами міфологічних персонажів і планетами на небі. Так з'явилися астрологія і хіромантія, які мають єдині символи.

 • Юпітер (Зевс) - повелитель богів і смертних символізує владу (вказівний палець і горб під ним).
 • Сатурн - безжалісний час, доля (середній палець і горб під ним).
 • Бог сонця Аполлон - таланти і успіх (безіменний палець і горб під ним).
 • Крилатий посланець богів Меркурій, що втілює в міфології обмін, передачу і перехід одного стану в інший, - торгівлю, науку, лікування, красномовство, спритність (мізинець і горб під ним).
 • Бог війни Марс - силу, мужність і гнів (піднесення на зовнішньому і внутрішньому краях долоні).
 • Місяць, який завжди розбурхував уяву людей, - уяву, фантазію (піднесення в нижній частині долоні напроти мізинця).
 • Богиня кохання Венера - кохання (піднесення поряд з великим пальцем).
 • Лінії на долоні

  Між горбами на долоні розташовані лінії, у одних людей вони плавні і безперервні, в інших - ламані і переривисті, такі ж, як їх життя. Основних ліній - чотири, це лінії життя, розуму, серця і долі.

 • Лінія життя обмежує горб Венери і відображає стан здоров'я, тривалість і якість життя людини.

 • Лінія розуму починається між великим і вказівним пальцями, йде через всю долоню і закінчується, не доходячи до протилежного її краю. Ця лінія свідчить про інтелектуальні здібності і пов'язані з ними риси вдачі людини.

 • Лінія серця перетинає долоню вище за лінію розуму, починаючись на горбі Юпітера під вказівним пальцем і закінчуючись на краю долоні під горбом Меркурія. Ця лінія відображає відчуття, хороші і погані прояви цієї сторони життя людини.

 • І, нарешті, лінія долі, що проходить від низу до верху по долоні, відображає значимі події, що сталися, і найбільш вірогідну перспективу майбутнього.
 • Малюнки на лівій і правій руках

  Було давно відмічено, що лінії на долонях правої і лівої рук різні. При цьому на основній робочій руці (у більшості вона права, але в деяких може бути і ліва) відбиваються події поточного життя, а на лівій те, що нам дано природою, наші здібності і характер. На лівій руці лінії майже не міняються, а на правій малюнок змінюється залежно від подій в житті людини і його вчинків.

  Хіромантія

  Дивимося, як ми використовуємо те, що нам дала природа

  Якщо ми порівняємо лінії на обох руках, то побачимо, що вони різні. Це говорить про те, наскільки добре і правильно ми використовували те, що нам було передано по спадку.

  На лівій долоні однієї людини я якось відмітила чітку довгу лінію Аполлона, яка свідчить про наявність творчих здібностей. Попросивши поглянути праву руку, я не знайшла цього знаку, та зате тут були яскраво виражені грати на горбі Меркурія - показник розвинутих здібностей до лікування. Як з'ясувалося, він був хорошим хірургом, але при цьому завжди любив творчість і багато писав про медицину. На жаль, це ніколи не було його основним заняттям, що і знайшло чітке віддзеркалення на долонях.

  Погляньте і ви на свої руки і порівняйте свої стартові можливості з тим, чого ви досяшгули в житті.

  Романенко Галина Павлівна, лікар-психотерапевт

  Це все прекрасно, звісно, але чи знаєш ти як приворожити хлопця?

  Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

  Залишити коментар

  Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті