RSS


Весільні сукні Deluxe 2012 від Оксана Муха

Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012Український дизайнер Оксана Муха представила колекцію весільних суконь сезону 2012, яка отримала романтичну назву - «Дихання вітру». На показі було представлено більше двохсот моделей весільних і вечірніх вбрань, які вражають різноманіттям і витонченістю. Колекцію весільних суконь 2012 від Оксани Мухи можна розділити на дві серії Elegance (Колекція весільних суконь Elegance 2012 від Oksana Mukha) і Deluxe.

Весільні сукні з колекції Deluxe 2012 від Оксани Мухи - це ексклюзивні моделі в стилі пре-а-порте, виконані з кращих матеріалів і декоровані високоякісною фурнітурою. На відміну від колекції Elegance весільні сукні з колекції Deluxe є ексклюзивними моделями, які виконуються по спец замовленню.

Як і у весільних колекціях попередніх сезонів, весільні сукні від Оксани Мухи - це легкі повітряні тканини, простота ліній, витончений силует, а також вишукане мереживо і фурнітура. Більшість весільних суконь Оксани Мухи декоровані квітами ручної роботи. Причому в деяких вбраннях квітковий декор - не лише прикраса спідниці або ліфа, але і ефектний аксесуар, наприклад, на шию, зап'ястя або навіть ніжку нареченої.

На відміну від колекції весільних суконь Deluxe 2011 від Oksana Mukha (Оксана Муха) в колекції сезону 2012 значно частіше можна зустріти корсети з бретелями.

Вже другий сезон підряд український дизайнер Оксана Муха в своїх колекціях використовує такий кокетливий і трохи забутий у весільній моді головний убір, як капелюшки. Весільні капелюшки додають образу нареченої свій власний неповторний стиль. Адже саме правильно розставлені акценти - цей той завершуючий штрих, який робить образ закінченим і гармонійним.

Пропонуємо вашій увазі відео з презентації колекції весільних суконь 2012 від Оксани Мухи.

Весільні сукні Deluxe 2012 від Оксани Муха (фото)

Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012

Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012 Весільна сукня Оксана Муха Deluxe 2012


Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті