RSS


Весільні сукні 2012: Vera Wang Bridal Collection

Нещодавно нову колекцію представив відомий американський дизайнер Віра Вонг (Vera Wang).

Нова колекція весільних суконь сезону весна - літо 2012 від Віри Вонг (Vera Wang) це ціла палітра: тут є сукня кольору слонової кісті, кремового, рожевого, кольору морської хвилі, вугільно-сірого і навіть фісташки.

Як завжди складні драпіровки дозволяють весільній сукні рухатися подібно до мантії, зачаровуючи оточуючих.

Безліч повітряних тканин додають колекції властиву Вірі Вонг легкість. Пишні спідниці бальних суконь, особливо з асиметричною драпіровкою мимоволі асоціюються з морозивом. Ну і безумовний тренд цього сезону - величезні квітки Вірі Вонг також виконала з ефірного шифону.

Ідеальне поєднання романтики і високої моди, вірність власному стилю з року в рік визначають популярність весільних суконь від Vera Wang.

Мабуть, можна узагальнити враження про колекцію словами "велике бачиться на відстані". Якщо розглядати весільні сукні детально, то вони, ймовірно, здадуться дивними і нудними, та варто ледве відійти і тут погляду відкривається неймовірний легкий та повітряний образ. Безконечні шари шифону створюють ефект таємничого туману або диму, який ось-ось розчиниться в променях уранішнього сонця.

Кремова сукня з ассиметричным кроєм верхньої спідниці, з під якої вибиваються багатошарові сплутані шари шифону, що нагадують сигаретний дим. Одна шифонова бретель лише продовжує ассиметрию, не несучи на собі жодного функціонального навантаження, а пишна квітка на талії нагадує кульбабу.

весільні сукні 2012 vera wang

Сіра сукня з рожевим поясом. Виглядає вельми і вельми нестандартно. Але особисто мені складно собі уявити реальне весілля на якому наречена вбралася б в таку своєрідну сукню.

весільні сукні 2012 vera wang

Бальна сукня з тюлевою спідницею і досить своєрідним корсетом push-up. Різні фактури верху і низу зв'язали в єдине ціле за допомогою банта.

весільні сукні 2012 vera wang

Бальне сукня з органзи з корсетом push-up і величезним бантом дуже нагадує лялькову сукня.

весільні сукні 2012 vera wang

Вельми незвичайна і дуже красива сукня без бретелей з приголомшливим каскадом пелюсток. Не найзвичніший колір, та зате як він відтіняє шкіру, а сіра стрічка із складним бантом підкреслює талію.

весільні сукні 2012 vera wang

Приголомшливе поєднання тюля і мережива створює дуже ніжний образ. Тюль на бюсті подібно до в'юнкої квітки прагне обвити наречену, а багатошарова спідниця при ході неймовірно красиво колишеться подібно до степової трави усипаною безліччю дрібних квіточок, що створюють цілий килим.

весільні сукні 2012 vera wang

Біле сукня з мереживним верхом і пишною багатошаровою шифоновою спідницею доповнена величезною квіткою з тих же тканин. Все максимально закрито, оголені лише руки. Незвично для сучасних наречених, але сповна заслуговує на увагу.

весільні сукні 2012 vera wang

Цю умовно зелену сукню кожен бачить по-своєму, хтось порівняв її з мохом і болотом, а хтось назвав кольором морської хвилі...на мій погляд, це швидше фісташка, адже саме так виглядає фісташкове морозиво.

весільні сукні 2012 vera wang

Біла сукня з коричневим поясом. Поєднання стало звичним за останні декілька сезонів. А ось що дійсно привернуло увагу - це незвичайна обробка ліні декольте.

весільні сукні 2012 vera wang

Мереживна сукня-русалка без бретелей, покрита мереживом з дуже великим і досить об'ємним узором. Досить класичний варіант.

весільні сукні 2012 vera wang

Блідо-рожева сукня-русалка з плісированим шифоновим ліфом без бретелей. Створюється відчуття, що модель залізла в клумбу з квітами, або жених приніс до її ніг величезну кількість пелюсток троянд. Талію підкреслює сірий пояс з багатошаровим бантом.

весільні сукні 2012 vera wang

Дві останні весільні сукні в колекції прекрасно підкреслюють жіночні риси. Сонячні промені плісированої сукні переплітаються і візуально коректують силует. А величезний бант розгорнутий вертикально, зорово витягує фігуру.

весільні сукні 2012 vera wang

Якими б дивними нам не здалися деякі весільні сукня колекції, але в цілому колекція весна-літо 2012 у Віри Вонг (Vera Wang) дуже цікава.

По матеріалам pssp.ru

  • Тези: свадебные платья, купить свадебное платье, платья для невесты, весільні сукні
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті