RSS


Весільні ритуали - цікаві факти

Весільні ритуали - цікаві факти

Вас ніколи не дивувало, чому вікові весільні традиції все ще живі і присутні в кожному весіллі? Чи знаєте Ви причини цього? Цікаво побачити, звідки беруть свій початок весільні традиції. У даній статті викладені деякі цікаві факти, пов'язані з весіллям.

1. Поцілунок нареченої і жениха в кінці шлюбної церемонії сходить до самих древніх часів, коли пара вперше цілувалася на очах у гостей. Вважалося, що завдяки першому розділеному поцілунку, подружжя обмінюється один з одним своїм диханням і навіть частинами своїх душ.

2. Звичай покривати наречену фатою сходить до Древнього Риму, коли фата була вогненно-жовтою, завжди покривала обличчя нареченої і називалася фламмеум. Вважається, що спочатку фата одягалася, аби показати скромність нареченої і на церемонії заручення фата була символом обіцянки нареченої бути слухняною мужові.

3. Древні римляни розламували коржик над головою нареченої як символ родючості або достатку. У деяких інших культурах пшеницю, муку або коржик кидали на голову нареченої і потім з'їдали крихти на щастя. Так з часом завдяки деяким доповненням і змінам звичаїв, народився весільний торт в декілька ярусів.

4. Історія білих весільних вбрань сходить до 1840 року, коли Королева Вікторія виходила заміж за Принца Альберта і зробила білий кольором нареченої. Проте в 17 столітті улюбленим кольором весільного плаття був червоний. Інші кольори вибиралися по символічних причинах, наприклад, блакитний колір позначав постійність, а зелений - молодість. З часом, наречені стали одягати біле як символ своєї чистоти.

5. Представте на хвилинку як виглядало б проходження між рядами в церкві з часником, травами і злаками в руках... Вважалося, що часник повинен був відганяти злих духів, а трави або злаки - забезпечити плідність союзу молодих. Проте ритуал використання часнику, трав і злаків був замінений квітами, що символізуюють достаток і вічне кохання.

6. А традиція прив'язувати бляшанки позаду автомобіля молодих виникла як ритуал , що чинить шум для відлякування злих духів, тоді як молоді блаженствують в своєму коханні.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті