RSS


Весільні прикмети і забобони

весільні прикмети
весільні прикмети
весільні прикмети
Насправді, всіляких прикмет і забобонів дуже багато. Одні з них - чисто побутового плану, мають логічне пояснення, інші засновані на асоціаціях, треті за давністю років остаточно втратили первинний сенс.

Наприклад число бажаючих оформити стосунки в травні істотно знижується в порівнянні з іншими місяцями. Існує прикмета: хто в травні одружувиться, все життя маятиметься (май). Її легко пояснити, звернувшись до історії: у травні починалися польові роботи. Коли старий урожай вже закінчувався, а до нового ще все літо попереду, ні про яке весілля і мови бути не могло. Дивно, але і в наш час, коли продукти доступні цілий рік, ця прикмета досить популярна.

З іншого боку, час після сезонних польових робіт відвіку вважався порою весіль: урожай зібраний, тепер можна і погуляти. Ця традиція в цілому збереглася і зараз, лише перевага віддається початку осені і кінцю літа. Тепер це більше данина красі і зручностям, а не новому урожаю. Наречена може вибрати відкритий фасон плаття, у молодожонів з'являється можливість відсвяткувати одруження на свіжому повітрі.

Не так давно відродилося ще одне повір'я, яке активно підтримували молоді. Звучить воно так: перш ніж молодожонам в будинок увійти, під поріг кладуть незачинений замок. Як тільки увійшли, замок закривають на ключ і викидають. Треба сказати, що замку і діям з ним в родинній магії приділялося особливе місце, адже це потужний оберіг родинного щастя. Зараз ми бачимо інтерпретацію цього повір'я: молодожони стали вішати замки зі своїми іменами на мости.

Якщо говорити про сучасні тенденції, то дуже часто молоді люди прагнуть різноманітити свято. Їм хочеться, аби цей день не просто запам'ятався, а залишився в пам'яті, як щось оригінальне нестандартне.

 • Стають популярними такі новинки, як тематичні весілля або дресс-код для гостей.
 • Тематичне (стилізована) весілля може бути цікавим рішенням, і відображати характер і захоплення молодожонів. Варіантів сюжетів безліч: по сюжету Кавказької полонянки або Попелюшки, в стилі гавайських мотивів або гангстерського шику. У цьому випадку все від місця проведення свята до підбору автомобілів, костюмів і навіть до весільного меню витримується в єдиній концепції.

  Дресс-код для гостей передбачає, аби певні елементи одягу були однаковими у всіх запрошених - стрічки, галстуки, квіти в петлиці або колір вбрання. Частенько плаття подруг нареченої або сорочки для друзів жениха витримуються в єдиній колірній гаммі. Така церемонія виглядає дуже стильно, до того ж єдиний мотив створює атмосферу свята.

  В будь-якому разі, яким би традиційним або сучасно-прогресивним не було гуляння, цей день запам'ятається на все життя. А прикмети на весілля, залишаться всього лише прикметами, що ніяк не впливають на родинне благополуччя. Адже володарами свого щастя є самі люди.

  Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

  Залишити коментар

  Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті