RSS


Весільні плаття Pronovias 2012-2013

Продовжуємо знайомити Вас з новинками в області весільної моди сезону 2012. Сьогодні мова піде про колекцію весільних платтів Мануель Мота ( MANUEL MOTA ) 2012 від Проновіас ( PRONOVIAS ) .

Спокусливі вигини та стегна завжди вважалися ознакою жіночності, а тому, в новій колекції Мануель Мота ( MANUEL MOTA ) 2012 від Проновіас ( PRONOVIAS ) все це уміло підкреслюється в моделях мереживом реброде і шовковою органзою та під гіпюром. Варіант імперського крою, такий модний в останні весільні сезони, допускає високу талію, а в сучасній обробці дизайнерів Проновіас ( PRONOVIAS ) обігрується в колекції Мануель Мота ( MANUEL MOTA ) 2012 витонченими фалдами і повітряними формами з мереживними вставками.

Іншими словами нова коллекція Мануель Мота ( MANUEL MOTA ) 2012 від Проновіас ( PRONOVIAS ) як завжди витримана у власному стилі, яку відрізняє високий рівень крою і вірність традиції Будинку весільної моди Проновіас ( PRONOVIAS )

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Перше весільне плаття колекції називається Primor. Це прекрасний варіант бального плаття без бретелей з невеликим шлейфом і неймовірно красивим вирізом у формі серця. Талія підкреслена витонченим поясом з брошкою.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Princesa - це плаття із завищеною талією, підкресленою прекрасною вишивкою з кристалами. Легка шифонова спідниця розвівається за вітром при щонайменшому подиху, створюючи ефект легкості. А майстерно драпірований ліф прекрасно обрамує груди, додаючи об"єму.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Preludio - елегантне облягаюче плаття з шлейфом з білосніжного атласу з красивим шлейфом і легкою драпіровкою ліфа. Для такого плаття необхідна ідеальна фігура, адже на гладкому атласі будь-яка вада впадатиме в очі.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Preferida - плаття без бретелей із заниженою талією і драпірованим ліфом з прямою лінією декольте. Не найвдаліше плаття, але при певному поєднанні аксесуарів сповна може виглядати привабливо.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Priscilla - плаття з м"якого шифону з V-подібним вирізом спереду і на спині, утвореним широкими драпірованими бретелями. Талія підкреслена поясом з металевою пряжкою, а бретелі драпіровані за допомогою брошок на плечах.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Primavera - плаття без бретелей з незвичайною драпіровкою верхнього шару шифону на рівні стегон. На грудях красується широка об"ємна квітка, а спідниця доповнена багаторівневим шлейфом.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Prestigio - бальне плаття без бретелей з шифоновою спідницею, поділ якої усипаний шифоновими трояндочками у натуральну величину. Ліф прикрашений об"ємною квітковою аплікацією. Злегка завищена талія дозволить приховати невеликий живіт, що особливо актуально для наречених на ранньому терміні вагітності.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Prado - шикарне плаття з подовженим мереживним ліфом і ефектним напівпрозорим болеро. Багаторівнева спідниця плаття напрошується на те, аби увечері позбавитися від довгої спідниці і танцювати запальний танок, але дизайнери таку функцію, на жаль, не передбачили.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Puntal - красиве облягаюче мереживне плаття з трапецієвидною спідницею з шлейфом. Лінія декольте з красивими вигинами прекрасно обрамувала груди, мереживо пом"якшує лінії, а срібляста брошка з кристалами підкреслює талію.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Prologo - пряме облягаюче плаття з пишним шлейфом. Прекрасне мереживо виглядає дуже дорого, а прямі гладкі стрічки на бюсті роблять образ строгішим.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Puerto - плаття олівець що складається з бюста з воланами і прямої спідниці з шлейфом. Талію підкреслює витончена брошка з кристалами. Груди закутує шар матерії, що додає додатковий об"єм. За рахунок загальної архітектури плаття незвичайні деталі і драпіровки виглядають сповна доречно.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Prosa - це ніжне плаття-квітка. Ніжна стікаюча матерія спідниці нагадує перевернутий бутон дзвіночка, а ліф тут перетворився на ніжну троянду.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Pradera - атласне плаття в стилі орігамі, з драпірованим ліфом і спідницею. В плаття є кишені, а багаточисельні складки ззаду створюють об"ємний шлейф. Плаття виглядає дуже незвично і стильно.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Praga - атласне плаття-олівець з пишним шлейфом з органзи. Драпірований ліф притягує погляд і просто зачаровує, на спині стрічки з"єднуються у великий незграбний бант.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Puebla - шикарне вінтажне плаття з красивим овальним вирізом на спині і фальш-декольте з ніжними рюшами з напівпрозорого шифону. Цікава вишивка на талії і аплікації мережива на подолі привертають увагу. Плаття дуже деталізоване і дуже незвичне.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Puma - ассиметричное плаття з мереживним ліфом та з рюшами на подолі і драпірованою бретеллю. Це плаття, поза сумнівом, приверне увагу наречених, які прагнуть виділятися і бути несхожими на інших.

Весільне плаття PRONOVIAS 2012

Весільне плаття Prisma - ще одне незвичайне плаття, з красивим мереживним вирізом і цікавим "балахоном". Поєднання спідниці з мереживними розкльошеними вставками та балахонистю майкою виглядає незвично, на перший погляд здається недоречним, але при найближчому розгляді виявляється вельми цікавим рішенням. Особливо воно зацікавить наречених в положенні

По мотивам рssр.ru

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті