RSS


Весільні костюми для чоловіків - все для ідеального нареченого

весільні костюми для чоловіків
весільні костюми для чоловіків

весільні костюми для чоловіків
Прийнято вважати, що плаття нареченої - це «цвях» весільного торжества, практично головна деталь її весільного образу. Проте не варто забувати, що одруження - це свято двох людей, яким доведеться позування перед весільним фотографом, а також постійно знаходитись перед очима гостей. Саме тому весільний костюм жениха вимагає анітрохи не менше уваги, чим вінчальне плаття. Більш того, вимоги до нього будуть строгими.

Правила відповідності

Варто змиритися з тим, що, не дивлячись на свою важливість, костюм повинен підстроюватися під плаття, яке всеж-таки домінує. У цьому немає нічого дивного. Вибір весільного вбрання для дівчини - це особливий ритуал, і багато наречених навіть створювати антураж святкового залу вимагають відповідно до плаття, що і говорити про костюм людини, яка постійно поряд з нею знаходитиметься. Відповідність ця повинна прослідковуватись на різних рівнях - починаючи від стилю вбрань, наприклад - класичний, строгий, елегантний, романтичний або, можливо, ультрамодний, і закінчуючи вдалою колірною комбінацією. Останнє теж дуже важливе, оскільки сьогодні ми все більше і більше віддаляємося від традицій, коли наречена має бути неодмінно в кипенно-білому платті, а жених - в чорному костюмі. Чим більше дозволено різноманітності, чим краще має бути смак у людини, яка вбрання купує, і тим більше важливою стає правильна комбінація.

Необов'язково підбирати костюм женихові тон в тон з платтям нареченої, проте, явного дисбалансу спостерігатися не повинно. Наприклад, теплі відтінки плаття (бежевий, кремовий, топлене молоко) будуть також добре виглядати з подібними відтінками в костюмі або з класичним чорним. Якщо наречена вибирає холодний відтінок - ніжно перлинний, то кращим вибором буде костюм антрацитного, чорного або білого кольору.

Вибираємо стиль

Для весілля можна вибирати як класичні англійські, американські або європейські костюми, так і фрак або смокінг. Розрізняються вони по стилю піджака, який варто підбирати у відповідності і з особистими перевагами, і із стилем, і з фігурою.

Найпростіший варіант костюма, який підійде струнким чоловікам, - з англійським піджаком. Він відрізняється позначеною талією, має два розрізи ззаду; однобортний має всього два гудзики, двобортний - чотири або шість.

Американський варіант - теж класика, але оскільки він вільніший по крою і невимушений, без підплечників, коротший, то його можуть носити і чоловіки з щільнішою статурою.

Якщо у «англійця» і «американця» лацкани не були дуже виразні, то «європеєць» цим від них відрізняється, і тому вимагає красивого і стильного галстука. Піджак європейського костюма подовжений і не рекомендується женихам маленького зросту, які можуть виглядати в нім безглуздо, тим більше що піджак без розрізів. Європейський піджак застібається на дві-шість гудзика, які розташовані досить низько, що зорово за допомогою смужки сорочки і галстука витягне фігуру.

Класичні варіанти

Шикарний варіант для жениха - фрак - піджак з довгими фалдами ззаду і короткими загостреними полами спереду. Фрак носиться з фрачною сорочкою, галстуком-метеликом. Класичне поєднання - чорний фрак, білосніжна сорочка, білий метелик, чорні брюки і чорні лаковані черевики. Прекрасний варіант для консервативного весілля - такий жених чудово буде виглядати з нареченою в платті лаконічного дизайну будь-якого кольору.

Ще одна класика урочистого костюма - це смокінг. Піджак сильно відкритий на грудях, лацкани смокінга характерно позначені шовком або атласом, поєднуючись із спеціальним широким поясом. Сорочка повинна мати перламутрові гудзики, які при цьому приховує планка, і подвійні манжети. Смокінг, також за традицією будучи чорним, допускає право бути і білим. Метелик може поєднуватися з поясом по тканині і кольору. Черевики - чорні, але не лаковані.

Популярність костюмів-трійок для весілля досить висока, - оскільки женихові властиво знімати піджак і під час святкування залишатися в сорочці, тому жилет вельми до речі, адже зберігається урочистий образ. Ще один безперечний плюс - він здатний "худити", якщо у жениха є живіт.

Вибираючи костюм-трійку, чоловік повинен піклуватися про вірний баланс кольорів. Можна залишити право зберігати строгу елегантність піджаку, сорочці і брюкам, і вибирати жилет та галстук з фактурної тканини або з узором, кольору, який буде контрастувати з костюмом. Консерватори віддадуть перевагу збігу за кольором жилета з піджаком і брюками, тим більше що це виглядає розкішно в світлому кольорі і без єдиного вкраплення чужорідної фактури або малюнка.

весільні костюми для чоловіків весільні костюми для чоловіків весільні костюми для чоловіків весільні костюми для чоловіків весільні костюми для чоловіків весільні костюми для чоловіків

Все тече, все змінюється

Останніми роками спостерігається тенденція до «освітлення» чоловічого костюма, який більше не виглядає контрастно з платтям нареченої. У костюмах-трійках використовується змішення різних тонів, наприклад, можуть бути присутніми одночасно і молочно-білий, і перлинно-сірий в найніжніших інтерпретаціях. Також можливе поєднання світлого піджака з темними брюками або навпаки, що раніше здавалося недопустимим. Велике значення сьогодні надається аксесуарам: галстук, метелик, пояс можуть поєднуватися за кольором і фактурою між собою або з деталями вбрання нареченої, що виглядатиме дуже символічно.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті