RSS


Весільні аксесуари

Весільні аксесуари
Весільні аксесуари
Весільні аксесуари
Весільні аксесуари
Якщо мова заходить про образ нареченої, перед очима, найшвидше, виникає біле пишне плаття, складна зачіска і сяюче, на безіменному пальці, кільце. Проте відкриємо секрет - все це не було б таким ефектним, не «впадало» в очі і не асоціювалося з образом нареченої, якби не... аксесуари. Аксесуари - додаткові, але не обов'язкові деталі в образі нареченої, що роблять його гармонійним і завершуючим, приховують недоліки і підкреслюють переваги.

Фата, діадема, коштовності, рукавички, сумочка, букет, підв'язка і навіть нижня білизна - все це служить аксесуарами, не обов'язковими, але бажаними. Детальніше про кожне з них ми розповімо нижче.

Рукавички

Чи потрібні нареченій рукавички - спірне питання. З одного боку, цей королівський атрибут, поза сумнівом, доповнює і гармонізує образ нареченої, а у поєднанні з капелюшком додасть ще і деякий креатив і аристократичність. Але, з іншого боку, існує безліч недоліків в цьому елементі одягу. Наприклад, як твій коханий одягатиме кільце? Знімати рукавичку? Якщо не знімати, то доведеться купувати кільце на декілька розмірів більше, оскільки з врахуванням щільності матеріалу рукавички кільце навряд чи налізатиме. Далі, знімаючи рукавички за столом, наречена відразу позбавляється того образу, який задуманий спочатку. Так чи варто взагалі включати в образ цей атрибут, коли велику частину часу він не буде на тобі?


Вы решили подарить своей девушке кеды ? Хотите их купить? Быть может проще кеды купить в интернет-магазине?

Проте, все ж варто дати пару порад з вибору весільних рукавичок. Якщо в твого весільного плаття відсутній рукав, ефектно виглядатимуть рукавички вище за лікоть. Далі, чим довше рукав, тим коротше мають бути рукавички. Якщо рукав довгий (тобто до зап'ястя, а може, і довше), тоді радимо взагалі відмовитися від них.

Коштовності

У весільному образі головний акцент має бути на нареченій, а не на прикрасах, величезних сережках або масивному намисті. Звідси і висновок - сережки і кулони повинні не акцентувати на собі увагу, а доповнювати образ в цілому. Маленькі сережки-«камінчики» і тонка нитка перлів - ідеальний варіант для образу безневинної і чудової діви.

Весільна підв'язка

Весільна підв'язка - це тонка витончена стрічка, яка одягається на стегно лівої ноги нареченої. Вона швидше має відношення до традицій, ніж до образу. Проте це теж весільний аксесуар. Ти запитаєш - навіщо він потрібний, якщо під пишними весільними спідницями його не видно, а при ході він може доставляти деяку незручність?

Традиція надягання весільної пов'язки прийшла до нас з Північної Америки, де жених знімав її з ноги нареченої в самий розпал весілля для того, щоб кинути своїм неодруженим друзям, подібно до того, як наречена кидає подружкам букет. Ця традиція абсолютно нова в Росії, проте вже з успіхом прижилася в деяких мегаполісах, де молодожони, як відомо, демократичніші, ніж десь у глибинці.

Фата

Головним весільним аксесуаром, поза сумнівом, є фата. Ще в древньому Римі на весільну церемонію дівчини одягали жовту фату. У Китаї і Індії вона була червоного кольору... проте, незалежно від цього, скрізь вірили, що її присутність в образі нареченої здатна уберегти від пристріту і злих духів. Адже вважалося, що в день весілля усілякі злі сили прагнуть затьмарити цей прекрасний день і насилають недуги на наречену.

Сьогодні фата необов'язковий атрибут. Мода на пишну і багатошарову фату канула в літа. Проте сьогодні особливою популярністю користується «іспанська фата». Вона не збирається пишними хвилями і не створює додатковий об'єм. Вона м'яко обволікає голову і спадає прямим полотном на плечі і спину. По краях полотна проходит вишивка, утворюючи облямівку з квітів. Виглядає така фата дуже симпатично, модно, але, в той же час, оригінально.

Що стосується розміру фати, то тут ти маєш право сама вирішувати - буде це довга або ж міні-фата. Особливо модних тенденцій в цій області не спостерігається, тому всяка довжина виглядатиме ефектно, головне, аби вона личила по стилю і доповнювала твій образ нареченої.

Поза сумнівом, всі ці аксесуари роблять наречену ще ідеальнішою, проте не забувай, що все добре в міру. Адже, погодься, безглуздо виглядатимуть і капелюшок, і діадема, і фата - все відразу... а ось витончена вуаль разом з вплетеними у волосся живими квітами виглядатимуть дуже навіть ефектно!

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Один комментарий на запись “Весільні аксесуари”

  1. Анна пишет:

    Весільні аксесуари ручної роботи на замовлення http://www.youtube.com/watch?v=Oc4IhfqSMrM

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті