RSS


Весільне вбрання для сучасної нареченої

Весільне вбрання для сучасної нареченої
Весільне вбрання для сучасної нареченої
Що головне у весіллі? Виявляється, стиль весільного плаття. У повній відповідності із загальною тенденцією порушення традицій і правил, сучасні наречені роблять вибір на користь весільних вбрань, які відображають їх індивідуальність і багатий внутрішній світ, а не зовнішню красу.

Єдиний критерій, який діє при підборі вінчального вбрання, - він повинен личити нареченій, будь то хоч плаття із золотої парчі, костюм брюк або літнє плаття на бретелях. Навіть якщо ви все ж зберегли деяку пошану до традицій і схиляєтеся до того, аби в день весілля перетворитися в казкову принцесу в білому атласному вбранні, не варто турбуватися, що оточуючі визнають його старомодним і «не у дусі часу». Сучасне «правило» весільного дресс-кода - вибирати вбрання, яке буде не лише прекрасним, але і зручним.


У вас нет обуви ? Тогда вам самое время купить резиновые сапоги

Весільні вбрання: актуальні тренди весільної моди:

Колір

Сучасні наречені використовують весільне вбрання, аби підкреслити свою яскраву індивідуальність, тому вони без коливань готові розбавити манірну білизну традиційного весільного вбрання яскравим веселим кольором. Не важливо, чи додасте ви до плаття кольорову стрічку або яскраву прикрасу або повністю поміняєте біле вбрання на квітчасте плаття - сучасні наречені вельми винахідливо використовують колір у весільному ансамблі. Особливою популярністю користуються такі відтінки, як блакитний, рожевий, капуччіно і бежевий. Хочете - вірте, хочете - ні, але у весільних вбраннях можна чекати появи чорних акцентів - принаймні, якщо орієнтуватися на подіум.

Мереживо

Недавно мереживо з триумфом повернулося у весільну моду, додавши подобі нареченої романтизм і природну жіночність. Багато наречених зачаровані мереживом і мріють про прекрасне весілля в квітучому зеленому саду.

Прекрасна вишивка

Ультра-елегантність, величність, розкіш, гламур - ось що таке ручна вишивка на весільному платті. Вишивка ніби вимагає урочистої церемонії, величезних свічників, таємничого мерехтіння свічок і мільйона яскраво-червоних троянд.

Ультра-жіночність

Якщо судити по подіуму, можна сміливо говорити про повернення жіночних елементів одягу. Стрічки, волани, рюші, декоративні квіти, банти і навіть пишні рукави дуже доречні у весільному вбранні, вони ніби піднімають жіночність на новий рівень. Цей тренд особливо сподобається нареченим, що мріють про вінчання в середньовічному замку.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті