RSS


Вечірні зачіски для будь-якого торжества

Вечірня зачіска

Як ви думаєте, що є родзинкою ідеальної вечірньої зачіски? Оригінальний колір? А може екстравагантні локони або дорогі прикраси? Поза сумнівом, ці і інші атрибути важливі в створенні іміджу, але безперечна запорука успіху будь-якої вечірньої зачіски - акцент на природних достоїнствах її власниці. Головне завдання стиліста полягає в умілому використанні індивідуальних особливостей волосся і рис обличчя для створення бездоганної вечірньої зачіски.

При виборі вечірнього укладання важливо також враховувати особливості фігури. Так, наприклад, високим і крупним жінкам не варто зупинятися на варіанті вечірньої зачіски, що зорово збільшує зріст. Їм підійде довге розпущене волосся, гладкі елегантні пучки або короткі об'ємні зачіски. Низьким і повним жінкам рекомендуються легкі кучері, а також вечірні зачіски, що відкривають шию. Низьким і худорлявим красуням - подовжене каре, пишні об'ємні кучері. Досвід і професіоналізм стилістів - перший крок до Вашої неповторності.

Ще один важливий момент - гармонійність. Досвідчені стилісти знають, що вечірня зачіска повинна створювати вдалий ансамбль з вечірнім платтям і аксесуарами. Цього складно досягнути, керуючись виключно словесним описом. Аби скласти цілісний образ, стилісту краще самому побачити Ваше плаття, прикраси, взуття і навіть сумочку. Навряд чи є сенс везти все це в салон краси. Логічніше і зручніше скористатися послугами перукарів і стилістів вдома в слушний для Вас час по попередньому запису.

Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска Вечірня зачіска

Вечірня зачіска не лише повинна гармонувати з Вашим вечірнім вбранням, але і відповідати настрою і темпераменту. Навряд чи романтичні локони підійдуть активній цілеспрямованій леді, а завзятий їжачок - тендітній пані. Уміння вгадати Ваш сьогоднішній настрій - посильне завдання для стилістів. Все, що Вам залишиться - ловити захоплені погляди і приймати компліменти.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті