RSS


Сватання в сучасному варіанті

Сватання

Сватання в сучасному варіанті Сватання сьогодні мало чим нагадує сватання у давнину по народних традиціях, і стало ближче до американського варіанту сватання. Якщо по народному звичаю сватати наречену приходили свати, то все частіше свататися приходить один жених у варіанті "прошу руки вашої дочки". Як правило, після позитивної відповіді організовується знайомство батьків, а потім і вечірка на честь заручин, куди запрошують друзів, родичів і звичайно ж батьків з обох боків.

Коли сватати?

Краще всього просити руки вашої коханої практично відразу ж після того, як ви зробили їй пропозицію, і вона відповіла позитивно. Погоджуйте з нею день сватання, краще, якщо це буде вихідний день. Зустріч краще призначити не на дуже ранній час, але і на не дуже пізній. Краще всього якщо це буде близько від 2ої до 4ої години вечора.

Де проводити сватання?

Ви можете запросити батьків коханої в хороший ресторан на ланч. Або ж сватання проводитися за обіднім столом будинку у нареченої (досить поширений варіант). Все залежить від того, де ви вирішите зустрітися з такого важливого питання.

Як одягнутися на сватання?

Пам'ятайте золоте правило: «Будьте невимушенними». Виберіть щось нарядне, повсякденний одяг абсолютно не підійде для такої події. Але не варто одягатися так, як вам невластиво, інакше будете всю зустріч сидіти з відчуттям дискомфорту, що вам додасть зайвих хвилювань, яких і без того буде з головою. Ваш дресс-код повинен відповідати місцю проведення сватання коханої. Сватання в сучасному варіанті Якщо це родинний обід, то можна обмежитися нестрогим костюмом, якщо це зустріч в ресторані, то надіньте елегантний костюм двійку.

Що брати з собою?

Якщо ви запрошені на родинний обід, то краще всього прихопити квіти для мами нареченої і хороший коньяк або вино для батька нареченої. Це звичайно ж банально, але стало практично традицією, в якій немає нічого поганого. Можна так само принести цукерки або якісь солодощі для вашої нареченої.

Що говорити?

Почніть розмову із загальної теми, хоч про погоду, потім ненав'язливо перейдіть на тему кохання і нарешті, що ви зробили пропозицію і отримали позитивну відповідь, а тепер хочете попросити руки вашої нареченої у її батьків. Прагніть не тараторити, і не дуже хвилюватися. Пам'ятайте, перед вами люди, що любить свою дочку і що бажають їй лише щастя, тому постарайтеся не хвилюватися і поводитися природно.

Якщо сватання прошло вдало, то варто задуматися про знайомство батьків з обох сторін один з одним і обговоренні майбутнього весілля. Можна призначити таку зустріч через тиждень після сватання. А потім обов'язково відзначити радісну подію вечіркою на честь заручин.
Щастя вам!

  • Теги: свадебные аксессуары, аксессуары на свадьбу, свадебный салон
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті