RSS


Стрижки на довге волосся

Стрижка на довге волосся
Стрижка на довге волосся
Стрижка на довге волосся
Стрижка на довге волосся
Стрижка на довге волосся

Доглянуте, сяюче, шовковисте, прекрасно підстрижене волосся здатне ушляхетнити навіть найпростіше обличчя. Красиве довге волосся - не просто дар природи. Воно вимагає серйозного і ретельного догляду. Звичайні проблеми довгого волосся - при надлишково жирній шкірі воно виглядає неестетично, сильно плутається після миття, розщеплюються на кінцях. Аби не втратити красу довгого волосся, слід уважно відноситися до нього і робити профілактичні заходи.

Існує безліч різних укладань і зачісок для довгого волосся, і про деякі ми розповімо. Головною проблемою залишається спосіб правильного укладання в домашніх умовах. Ось що пропонують стилісти.

 • Стрижки на довге волосся в основному направлені на додання їм форми і об'єму - довге волосся, що висить млявими пасмами не личить жодній дівчині.
 • Найпопулярніша стрижка довгого волосся - градуювання. Градуювання означає, що пасма при стрижці зрізаються під певним кутом до голови. Результат градуювання - та або інша лінія волосся в стрижці.
 • Довге пряме волосся дуже вигідно підкреслюється чубком - прямим або косим, що робить ваші риси виразнішими, а образ завершеним.
 • Завжди свіжо і популярно виглядає стрижка - драбинка, що додає волоссю особливу «рухливість» і об'єм.
 • Каре може бути подовженим, таким, що спускається трохи нижче за лінію плечей. Тоді кінчики можуть бути або рівними і чіткими, або мати сходинки протяжністю на 5-10 сантиметрів від кінців. Ця стрижка особливо вигідно виглядає на темному волоссі, здоровому і абсолютно прямому. Таке каре краще закріплювати спреем для блиску або легким лаком.
 • Актуальна в цьому сезоні і класика - стрижка «боб» тепер, зберігши основні контури, витягується і сповна доречна на довгому волоссі.

  Також як і раніше популярні стрижки, що поєднують в собі і коротку і довгу. У обличчяи густий чубок і скронева частина також пострижена «шапочкою», а волосся з боків і ззаду довге і підстрижене сходинками.

  У останніх декілька років стилісти все частіше пропонують клієнтам з довгим волоссям стрижку без використання філіровочних ножиць, засновану на чітких графічних, жорстких лініях. Дуже актуальні асиметричні стрижки, але вибираючи їх, потрібно або мати пряме волосся або приготуватися постійно користуватися розгладжуючою праскою.

  Довге волосся - це вже зачіска. Так, довге чисте здорове волосся, підстрижене по одній лінії можна вважати зачіскою, але, таки, досить нудною. Хороша стрижка підкреслить і достоїнства волосся - колір, густину, блиск, і створить актуальний сучасний образ.

  Стрижки

  Помиляються ті, хто вважає, що довге волосся не потребує стрижок. Навпаки, стрижка довгого волосся вимагає особливої ретельності і майстерності. Стиліст враховує текстуру, густину і природну якість волосся. Абсолютно по-різному стрижеться злегка в'юнке, кучеряве і пряме волосся. Аби зачіска виглядала ідеально, необхідно регулярно оновлювати стрижку. Перш за все, важливо, аби стрижку робив професійний стиліст - недосвідчений майстер може все зіпсувати. Досвідчений професіонал порадить вам різні варіанти стрижки, навчить доглядати волосся в домашніх умовах, підбере відповідні аксесуари. Скажімо, абсолютно гладке волосся, підстрижене рівно, прийнято носити розпущеним, а неслухняне і кучеряве - збирати в хвіст, косу або вузол - зачіска виглядатиме акуратніше.

  Модні стрижки

  Довге пряме волосся стрижуть по одній довжині або закруглено, з чубком або без нього. Таку стрижку можна модифікувати і утворювати найрізноманітніші зачіски. Кінці можна завити всередину або назовні, можна зробити локони, хвилі, нарядне укладання.

  Довге волосся можна стригти на різних рівнях, прибираючи більше довжини спереду, залишаючи ззаду. Такі стрижки личать навіть жінкам постарше. Різнорівнева стрижка виконується різною технікою, і зачіска має чітку форму.

  Самою практичною вважається стрижка волосся по одній довжині. За нею легко доглядати, вона легко збирається в хвіст, косу або вузол і завжди практична.

  Доглянуте пряме волосся, підстрижене по одній довжині, виглядає прекрасно і підходить практично будь-якому типові обличчя. Якщо волосся дуже тонке, ефекту об'ємності можна досягнути, зробивши легку завивку - волосся спадатиме м'якими хвилями. Користуйтеся засобами для збільшення об'єму, що містять вітамін Е.

  Стрижка довгого волосся каскадом є, мабуть, базовою. Її можна моделювати всілякими способами. І якщо короткі стрижки, як правило, виглядають пишно, для додання об'єму довгому волоссю слід користуватися спеціальними засобами.

  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся

  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся

  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся
  Стрижка на довге волосся

  Існує неймовірна безліч різновидів зачісок для довгого волосся, все залежить від форми обличчя і типа волосся. Жінкам з овальним обличчям і високим лобом варто зупинити свій вибір на розпущеному волоссі, завитому на кінцях. Чубок ідеально личить для дуже широкого лоба. Одним словом, в зачісці для довгого волосся особливу роль грають рівномірність і симетрія. Не слід носити прямий проділ тим, у кого декілька подовжений ніс. Зачіска повинна врівноважувати обличчя і шию, при її виборі необхідно враховувати розмір підборіддя і ширину плечей.

  Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

  Залишити коментар

  Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті