RSS


Шокуючий букет нареченої

Шокуючий букет нареченої - ось про що ми поведемо розмову в цьому номері.

Визначимося відразу: шокуючий - не значить поганий та негарний. Під «шокуючим» ми маємо наувазі нестандартний, оригінальний, такий, що запам'ятовується. Пам'ятається, одна молода людина подарувала мені стебла від троянд. Я спитала ущипливо: «А що на бутони грошей не вистачило?!» Він лукаво усміхнувся: «Бутони я розпатрав і кинув у ванну». Натяк простий, але, погодьтеся, елегантний! На прощання хлопець сказав: «Сподіваюся, ніхто ніколи ще не дарував тобі таких екстравагантних букетів». Я посміхнулася: «І сподіваюся, не подарує!». Але молода людина виявилася правою - його букет запам'ятався, став притчею (якщо врахувати, що я розповідаю це Вам). Адже завдання букетика нареченої не лише доповнити образ, але і запам'ятатися на довгі роки. Як цього досягнути?!

Шокуючий букет нареченої

Раз ромашка, два ромашка, сім.

Професійний флоризм визначає цілий напрям, який займається виключно весільними букетами. Як і, скажемо, в автопромі, у флористиці є лабораторії по апробації тієї або іншої новини. Там схрещують, змішують, складають і фотографують результат. Знімки компонують у величезні каталоги, які роздають на спеціалізованих виставках або розсилають в крупні профільні квіткові салони. Але навіть якщо Вам і удасться роздобути отаку красу, втілити побачене в реальний букет у Вас не вийде! Багато що залишається за кадром. Ніяк не обійтися без спеціального кріплення: манжети і портбукетниці - вони дозволять нареченій носити букет цілий день в руках, не побоюючись при цьому, що квіти забруднять плаття або пов'януть (у конструкцію портбукетниці входить спеціальна губка «оазис», просочена водою). Як мені пояснили фахівці, навіть губка (у яку вставляється кожна квітка) підбирається виходячи з видів квітів і форми букета.

Шокуючий букет нареченої

А ось послатися на вподобану фотографію в розмові з професіоналом можна (і потрібно!). Обговоріть з ним форму, наповнення, колірне вирішення вподобаної квіткової композиції . Уточніть, чи всі рослини можна дістати в цей час року. Якщо ні, то чим їх можна замінити. Квіти у складі букета, як правило, підбирають виходячи з побажань нареченої, але, якщо проблема вибору квітів все ж виникає, то оформлювач букета допоможе підібрати як колірну гамму, так і форму букета, врахувавши всілякі параметри: модель і колір плаття, зріст нареченої, навіть її зачіску. Флористичні салони можуть запропонувати урізноманітити квіти якими-небудь декоративними елементами; це можуть бути стрази, перли, пір'я, елегантні стрічки або метелик (в даному випадку декор підбирається під прикраси або елементи обробки плаття).

Полин-трава

Перевірити професіоналізм флориста можна, уважно прислухавшись до того, що він говорить. Раптом той свято вірить, що «букет повинен лише доповнювати образ нареченої, а не виділятися на її фоні». В цьому випадку він герой не вашого роману. Якщо ж він упевнений в тому, що така яскрава дівчина, як Ви, повинна вибрати яскравий букет, то з цією людиною можна вести діалог. На сьогоднішній день свіжозрізані квіти поставляються з Ізраїлю, Європи, Колумбії, Еквадору, Туреччини, Кенії, Зімбабве, Ефіопії, ЮАР. Кожна квітка проходить індивідуальну обробку і упаковку, що забезпечує її збереження і високу якість. Навіть такі екзотичні квіти, як гіпсофіл, аспарагус, виглядають як свіжозрізані. У спеціалізованому салоні Вам не лише створять унікальний букет, але і навчать як за ним доглядати, якщо раптом Ви вирішите не розлучатися з ним в день одруження. Хай красується в узголів'я Вашого шлюбного ложа!

Досвіду піднабратися

Тим же, для кого актуальність складання букета нареченої - питання майбутнього, радимо відвідати 13-й Щорічний Міжнародний Фестиваль Flower&Garden Epcot, який з кінця квітня і аж до 11 червня проходить у парках Walt Disney. Фейєрверк з 30 мільйонів квітучих рослин, круїз по квітковому тунелю кохання Попелюшки і принца, сад ароматів, нічний «Квітковий концерт», виступи експертів-дизайнерів, майстер-класи - мабуть, пробувши декілька годин в парку Ви станете справжнім знавцем.

Міжнародний Фестиваль Flower&Garden Epcot
Міжнародний Фестиваль Flower&Garden Epcot
Міжнародний Фестиваль Flower&Garden Epcot

Але головне, на виставку з'їдуться найкрасивіші квіткові «візитки» різних країн. З Китаю приїдуть бонсаи, італійці продемонструють світу свої контейнерні сади, відкриється виставка карликових дерев - техніка, на сотні років більш древньа, ніж японська. Найцікавішим є розповіді про те, як з квіткових ароматів створюють духи, самих непосидючих відвідувчів запросять в тур по Оранжереях Насіння, самих ризикових відправлять на екскурсію по рибницькому господарству з живими алігаторами в оточенні садів з гігантськими фруктами (дегустація екзотичних овочів входить у вартість квитка!). Але головне, виставка подарує Вам стільки ідей! Стільки ідей, що вистачить не на один весільний букет.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті