RSS


Секрети заміжжя

Якщо в шлюбі подружжя зв'язують стосунки у яких кохання поєднується з дружбою і пошаною
то такий шлюб можна назвати ідеальним
Секрети заміжжя Всі жінки рано чи пізно хочуть вийти заміж, створити сім'ю. Помітна тенденція не вступати в офіційний шлюб, що поширена серед ділових та забезпечених жінок на заході, у нас широкого поширення не набула. Найчастіше виходять заміж по коханню, вибираючи шлюб як узаконену, регульовану суспільством форму стосунків між жінкою і чоловіком, яка встановлює особисті права і обов'язки подружжя в сім'ї. Якщо в шлюбі подружжя зв'язують стосунки, в яких кохання поєднується з дружбою і пошаною, то такий шлюб можна назвати ідеальним.

Які бувають шлюби ?

1. Розумні шлюби. Деякі пари після багатолітнього спілкування приходять до зваженого рішення одружитися. При цьому вони керуються розумом, а не емоціями.

2. Заміж вийшли всі подруги. Зазвичай з цієї причини одружуються не дуже упевнені в собі жінки, головне для них - бажання бути як всі, не відрізнятися від подруг, не залишитися самотньою, а питання, хто стане чоловіком, відходить на другий план.

Секрети заміжжя

3. А чом би і ні? Такий підході до шлюбу, без чітко поставленої мети - просто "плавання" за течією, і вірогідність розлучення дуже висока.

4. Заплановане заміжжя як частина життєвого сценарію. Наприклад, дівчина вирішує, що після закінчення інституту їй слід вийти заміж. Роль партнера в такому варіанті часто другорядна, він вибирається відповідно до образу, змальованого в сценарії. Невизначеність подібного союзу в тому, що партнер може не прийняти умов договору, і шлюб розпадається.

5. Прийшов час. Дівчина вважає, що їй "пора" зробити свій вибір. Причому рішення диктується не віком: хтось вирішує вийти заміж в 18 років, комусь і в 30 рано. На відміну від попереднього варіанту, найчастіше це не вільний вибір, а дань традиціям, поступка проханням батьків обзавестися сім'єю.

6. Шлюб по розрахунку. Чітко продуманий, спланований варіант заміжжя. Мета такого заміжжя - вирішення особистих проблем (психологічних і матеріальних). Парадоксально, але за статистикою такі шлюби найстійкіші.

7. Завести дитину жінка, як правило, прагне будучи заміжньою. Тут заміжжя - мета для задоволення потреби мати законних дітей.У перерахованих вище варіантах мета одна - шлюб, а спонукальні мотиви, причини, - різні.

Секрети заміжжя Так чому ж виходять заміж? У людини генетично закладений інстинкт продовження роду, і з часу переходу з епохи первіснообщинного устрою до моногамії (одношлюбності) цей інстинкт реалізується в створенні сім'ї. Цікаво, що у всі історичні періоди шлюб для жінки був значно важливіший, ніж для чоловіка. Це пов'язано з традиційно вищим соціальним статусом заміжньої жінки. Страх "не вийти заміж" був властивий жінкам, що проживають в особливо віддалених, провінційних районах, де сильний вплив традицій і забобонів. Шлюб офіційний, для такої жінки, набагато цінніший так званого цивільного шлюбу. Інколи закохані, перш ніж офіційно оформити свої стосунки, вирішують пожити разом, намагаються придивитися один до одного, хочуть оцінити істинність своїх відчуттів. Цивільний шлюб може тягнутися дуже довго, і наслідки його не передбачені. Чи вартує, фактично сімейним, стосункам додавати офіційний статус?! У житті молодої сім'ї інколи виникають складні ситуації, які можна і необхідно вирішувати лише з позицій існуючого сімейного законодавства. Особисті немайнові і майнові права жінки захищені законом. Але тільки у офіційно зареєстрованому шлюбі. Подружні стосунки зв'язують люблячу пару загальним побутом, взаємною допомогою і матеріальною відповідальністю, а за задумом Божим, шлюб - найтісніший і найсвятіший зв'язок на землі.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті