RSS


Річниця весілля - що робити чоловікові

річниця весілля Якщо виключити дні народження дітей (діти це святе, тому пов'язані з ними свята поза конкуренцією), то головним сімейним святом є річниця весілля. Адже це і є офіційна дата народження сім'ї, точка відліку, лінія старту марафону (у ідеалі) під назвою «сімейне життя». При злегка дивній любові людей до всіляких круглих або трикутних дат на зразок 10 років, 15 років, 20 років, 25 років і так далі річниці весіль приречені на особливий статус. Проте і куди менш привабливі в календарному плані річниці весіль, припустим, 12 років, теж мають чимале значення. Особливо з тієї причини, що для більшості чоловіків річниця весілля є моментом підвищеного ризку і потрібно особливо ретельно вибирати лінію поведінки в ці дні.

Їжте більше шоколаду, покращуйте пам'ять

Так склалося, що особливо важливе значення річницям весілля надають жінки. Не то аби чоловікам було відверте наплювати на таку важливу подію, але вони інстинктивно живуть майбутнім а не минулим. Для жінок все дещо складніше: весілля це одна з кульмінаційних подій в їх житті, дівчатка починають планувати день свого одруження чи не з того ж моменту, як починають осмислено говорити, і у багатьох першокласниць вже розписано, де, в якому платті і в яку пору року вони хотіли б сказати своє головне «Так». Тому і річниця весілля овіяна в жіночих очах казковим ореолом. Тому для чоловіка в такий день найголовніше це не забути про те, який сьогодні день. Точної статистики з цього питання, звичайно, немає, але можна з великою часткою упевненості стверджувати - якщо йдеться не про ювілейну дату, кратну хоч би 5, частіше за всього чоловіки про річницю весілля забувають. річниця весілля Через це безповоротно псується настрій жінки і, відповідно, псується весь день (а часто - і подальші декілька днів стають для забудькуватих чоловіків вельми непростими). Отже, якщо чоловік не забув про річницю, в очах жінки він вже на 90% виконав норму правильної і успішної поведінки цього дня.

Раз вже рахунок пішов на відсотки, то ще 9% успішного виконання небезпечної і важкої місії «Як чоловікові все зробити правильно в річницю весілля» залежить від подарунку дружині. Подарунок в цьому випадку обов'язковий: не забути про дату, звичайно, важливо, але 90% успіху деколи все-таки не вистачає для повного щастя. подарунок необхідний саме як знак уваги, який жінками сприймається як атрибут кохання. При цьому подарунок повинен вибиратися так, щоб було зрозуміло, що він приурочений саме до річниці, що він вибирався довго і ретельно саме із цього приводу. «Універсальні» подарунки, які однаково підійдуть для будь-якого торжества, і для дня народження, і для Нового року, і для 8 березня, і для Дня працівників текстильної промисловості, на цей раз будуть сприйняті як «відмазка». Виняток становлять дуже дорогі подарунки, на зразок ювелірних прикрас - в даному випадку жінки чогось легко переносять універсальний характер таких підношень.

Терпіння теж може бути чоловічою доброчесністю

річниця весілля Отже, чоловік зробив практично все від нього залежне, аби не заслужити на докори в річницю весілля. Але залишається ще декілька нюансів, виконання яких робить ідилічну картину цього сімейнеого торжества максимально повною і гармонійною. Йдеться про те, як чоловікові не зіпсувати все ті зусилля, які прикладає його друга половина для додання цьому дню по-справжньому святкового характеру. Річ у тому, що жінки сприймають річницю весілля не лише з романтично-сентиментальних позицій, але і як свого роду «звіт про виконану роботу», який вони за своєю ж ініціативою надають родичам і знайомим (в першу чергу подругам). Для цього саме на річницю весілля жінки прагнуть похвалитися домашнім затишком, багатим і смачним столом, розумними і жвавими дітьми, якщо такі вже є. Але головний «товар», який жінки хочуть показати це їх чоловік. «Ось який він у мене, як я про нього піклуюся, пещу і лелію, хай він інколи на те і не заслуговує» - приблизно з такою підосновою демонструється чоловік на річницях весілля. І чоловіки повинні в такій ситуації розуміти, як поводитися, щоб не зіпсувати всю справу.

Перш за все, чоловікам необхідно зібрати всю волю в кулак і стійко чинити опір спокусникам в особі своїх друзів і знайомих, які протягом дня пропонуватимуть відзначити урочисту дату «по-чоловічому» і трохи раніше, чим це заплановано подружжям. Всю лукаву аргументацію «давай по трохи і раніше, а то потім народу буде багато, толком і не поговоримо» необхідно відмітати твердою рукою - по вже озвучених причинах жінкам важливо, аби на тому самому «звіті про виконану роботу» за більш менш широким святковим столом чоловік був в найкращому вигляді.

річниця весілля Крім того, чоловікові на річниці свого весілля доведеться набратися терпіння і відшукати в собі дипломатичні таланти. Майже завжди річниця весілля зв'язана з офіційними візитами тещі і кращих подруг дружини, чималу частину з яких з чоловіком зв'язують в тій або іншій мірі неприязні стосунки. Проте необхідно хоч би цього дня не давати волю своєму негативному відношенню і, можливо, навіть змиритися з певним погіршенням свого настрою. Але пам'ятайте: краще зіпсувати собі настрій, чим дружині, яка потім зіпсує вам життя. З цього ж розряду і наступна рекомендація: бути присутнім на торжестві з приводу річниці весілля потрібно неодмінно, але при цьому варто поводитися так, щоб не заважати дружині заслужено хвалитися своїми і сімейнеими досягненнями (навіть якщо чоловік їх за досягнення і не вважає) і не видати ненароком якої-небудь сімейнеої проблеми, яку хранителька вогнища майстерно приховує від чужих очей.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті