RSS


Церемонія реєстрації шлюбу - все що потрібно знати про Рацс

Ви у Рацсі. Ну майже. Подумки ви вже там. І дещо розповіли про Рацс ваші одружені приятелі.

Отож, за допомогою інформованої людини ви переконалися: сьогоднішній український Рацс - це не страшно. Але окрім цього емоційного знання у вас залишилася потреба у відповідях ще на цілу низку запитань.

Реєстрація шлюбу - все що потрібно знати про Рацс Перше питання ви, вірогідно, повинні були обговорити ще бог-зна-коли: які прізвища ви вважаєте за краще мати після укладення шлюбу? Про свій остаточний вибір ви повідомляєте у момент реєстрації. Потім що-небудь міняти буде вельми заморочливим, та і невигідно.

Закон надає вам право скористатися одним з наступних варіантів:
-вибрати прізвище одного з подружжя як загальне;
-залишити свої дошлюбні прізвища;
-приєднати до свого прізвища прізвище чоловіка (з'єднання не допускається, якщо дошлюбне прізвище хоч би одного з подружжя вже подвійне).

Якщо один з подружжя надалі поміняє своє прізвище, іншому робити це ж зовсім необов'язково. Якщо суд визнає ваш шлюб недійсним, вам обом повертаються дошлюбні прізвища. Проте чоловік, що не є винуватцем такого судового рішення, може за бажання залишити прізвище, яке їм було вибране при реєстрації.

<Перешкоди до укладання шлюбу>. Що це за звір такий? Начебто страшний. З'ясуємо, які ж обставини закон відносить до перешкод. Апріорі відмітимо, що вони відносяться до розряду прописних життєвих істин, і здаються просто банальними на перший погляд. Але оригінальничати не радимо. Адже якщо життєвим правилом, нудним, як здається, можна без всяких серйозних для себе наслідків нехтувати, недотримання букви закону завжди веде до неприємностей - в даному випадку визнанням вашого шлюбу недійсним. Закон не допускає шлюб: Реєстрація шлюбу - все що потрібно знати про Рацс

-якщо хоч один з молодожонів вже перебуває у шлюбі;
-між родичами по прямій вихідій і вхідній лінії, між повнорідними і неповнорідними братами і сестрами, між усиновленими і усиновителями;
-якщо хоч один із молодожонів визнаний судом недієздатним унаслідок психіатричного захворювання.
-недійсним визнається шлюб, зареєстрований з порушенням умов, передбачених сімейним кодексом, а також союз, створенний без наміру створити сім'ю (фіктивний), з метою здобуття яких-небудь майнових або інших послуг.

Тепер вам все ясніше ясного: з майбутнім прізвищем визначилися, жодних перешкод до укладення шлюбу немає. Ви готові хоч завтра починати солодке(гірке) подружнє життя. А співробітник Рацсу вручає вам запрошення на реєстрацію з вказівкою дати, яка на місяць віддаляє вашу мрію. Знервовані формальностями, нічого не бажаєте знати про те, що <випробувальний місяць> - не така вже непотрібна штука: за цей час кожна десята пара встигає передумати. Так! Нічого не поробиш: закон є закон. І він, до речі, дозволяє інколи скоротити або збільшити місячний термін. Це можна зробити по наступних причинам:

-термінова військова служба;
-терміновий виїзд у відрядження;
-народження дитяти;
-загроза життю і здоров'ю одного з подружжя.

Коли ви подаватимете заяву, працівники Рацсу неодмінно розповідять вам про те, які послуги пропонує їх заклад і т. д., скільки триватиме реєстрація. Якщо вони забудуть проінформувати, самі задавайте ці і інші питання, все що цікавить вас. Чим більше ви знатимете про те, що і як станеться в Рацсі, тим ясніше стане картина всього весільного дня.

Реєстрація шлюбу - все що потрібно знати про Рацс Не переживайте з приводу того, що після ознайомлювальної бесіди в Рацсі ви так і не зрозуміли всіх премудрощів урочистої церемонії: де хто повинен стояти, куди йти і що говорити. Працівники палаців одружень відмінно освоїли роль регулювальників весільного круговороту, і за великим рахунком від вас вимагається лише вчасно сказати <так>. І акуратно надіти один на одного кільця, тому що, згідно народній прикметі, якщо впустиш їх під час церемонії одруження, не бувати шлюбу довгим і щасливим. Не варто також протягом передвесільного місяця мучити себе вивченням прогнозів погоди. Зрозуміло, що фраза <Для кохання немає поганої погоди> звучить банально. Але, по-перше, якщо ви вирішили стати чоловіком і дружиною в осінній або зимовий день, то не могли не знати про відповідний кліматичний фон, що панує у такому сезоні. Якщо ж в настільки важливий для вас літній день, який, по всіх прогнозах, мав бути погожим, раптом пішов дощ, треба лише радіти. Згідно все тим же народним прикметам, дощ в день весілля - дуже добрий знак.

По матеріалам best-wedding.ru

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті