RSS


Про весільну фотографію

весільний фотограф у Львові
Фотограф на весілля у Львові
Фотограф на весілля Львів
весільна фотозйомка Львів

В даний час весільна фотографія переживає бум. Фотографи усе більш творчо відносяться до своєї справи, в кожного свій підхід, своє бачення. Фотографія набуває статусу мистецтва. У недалекому минулому майстром вважався фотограф, який віддавав 1000 знімків на диску, навіть не роблячи відбитків. Зараз професіонал віддає клієнтові якісний, закінчений продукт - фотокнигу. Це стильно, красиво, модно! Ця новинка лише вступає на наш ринок, хоча весь світ давно перейшов на виробництво фотокниг як фінального продукту для молодожонів.

Перед Вами величезний вибір: багато фотографів - різні підходи до весільного фотографування. Величезної популярності набуває фотосесія не у весільний день. Без поспіху, без нервів, без сум'яття довкола, а значить, Ви отримаєте продукт найвищої якості! Фотографові легко втілити свій творчий потенціал, а Вам реалізувати свої самі безумні ідеї, відчути себе справжніми моделями, зірками.
Бажаєте замовити фотографа на весілля ? Весільна фотозйомка у Львові - висока якість за розумною ціною.


Фотографія - це мистецтво, воно вимагає вкладення грошей, але це та стаття витрат, про яку Ви ніколи не пошкодуєте. Зупинені щасливі моменти у Вашій весільній фотокнизі з кожним роком будуть все коштовніші і дорожчі.

Як вибрати весільного фотографа?

Весільне фотографування може бути постановочним, де фотограф грає роль режисера, а милі женихи і наречені можуть відчути себе в ролі моделей, і репортажем, на якій фотограф не втручається в хід подій.

- Поглянете портфоліо фотографа, визначіться, чи подобається Вам його підхід, чи близький він Вашому характеру.

- Домовтеся про особисту зустріч. Оцініть, чи симпатичний Вам фотограф, як людина. Від цього залежить, чи комфортно Вам буде під прицілом його фотокамери в цей щасливий день.

- Погляньте, як виглядатимуть Ваші фотографії, фотокнига. Є фотографи, які віддають як кінцевий продукт по півтори-дві тисячі фотографій на диску. Чи можуть вони всі бути шедеврами? Ніколи не женетеся за кількістю. Погодьтеся, що краще отримати 10 відмінних кадрів, чим 100 так собі. Спогади про цей день безцінні. Поклопочіться про якість цих спогадів. Фотографія живе в «папері». Професіонал обов'язково покаже Вам кінцевий продукт - фотоальбом або фотокнигу, яку Ви із задоволенням показуватимете Вашим друзям і близьким.

- Справжній професіонал використовує в роботі 2 фотоапарати з різним набором оптики, це дозволяє зробити зйомку всілякішою і багатшою і виключає проблеми, пов'язані з відмовою одного з них. Ваше весілля неповторне, ніщо не повинне зіпсувати його.

- Професійні фотографи використовують систему знижок і бонусів. Ставте питання, не соромтеся. Можливо, вибираючи весільного фотографа, Ви вибираєте літописця Вашої сім'ї на довгі роки.

Як поводитися перед фотокамерою.

У свій найщасливіший день молодожони хочуть виглядати особливо красивими, свіжими, повними сил. Гарненько виспіться, відпочиньте. Парубочий вечір і дівич-вечір проведіть заздалегідь, а не напередодні весілля. Відкиньте всі турботи, поводьтеся спокійно і розкуто, тоді Ваші посмішки і пози будуть природними.

Під час урочистої церемонії робіть все плавно і неквапливо: одягайте кільця неспішно, ставлячи підпис не відразу відривайте ручку від паперу. І посміхайтеся, посміхайтеся!

Приділіть особливу увагу поцілункам. Цілуйтеся скромно, красиво, трохи по-дитячому. Такий поцілунок на фото виглядає ніжно і романтично. Залиште пристрасні поцілунки на потім. При поцілунку закривайте очі, поцілунок з розплющеними очима на фото виглядає неприродно.

Під час прогулянки фотограф робить і постановочну і репортажну зйомку. Прислухайтеся до порад фотографа, довіртеся його художньому чуттю.

Якщо реєстрація намічена на післяобідній час, вигідно провести частину фотосесії до реєстрації. Таким чином, Ви заощадите на транспортних витратах і позбавите себе від «головного болю» за Ваших гостей, яких потрібно чимось зайняти на цих 2-3 години. Візьміть на фотосесію лише свідків або найближчих друзів. А з іншими гостями проведіть частину фотосесії після реєстрації.

Заздалегідь сплануйте маршрут прогулянки для красивої фотосесії. Намагайтеся врахувати можливі капризи природи. Поклопочіться про дозвілля Ваших гостей. Візьміть на прогулянку більше напоїв і легких закусок, аби їм було, чим зайнятися, поки Ви з фотографом створюєте шедеври для Вашого весільного альбому!

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті