RSS


Плаття на весілля для гостей: що надіти на урочисте весілля?

Урочисті заходи, для яких гостей просять надіти відповідно до дресс-коду чорний галстук, вимагають від чоловіків смокінгів, а від жінок - довгих вечірніх платтів. Сьогодні організатори торжеств, як правило, вказують в запрошеннях менш жорсткий дресс-код, що надає гостям деяку свободу у виборі того, що надіти на урочисте весілля (наприклад, замість плаття в підлогу можна надівати коктейльні плаття).

Тк як же вибрати ідеальне плаття і аксесуари для урочистого весілля?

  • Виберіть довге плаття. Нам не так вже часто представляється випадок одягнутися справді нарядно, тому не варто упускати таку можливість. Коктейльні плаття середньої довжини в більшості випадків теж допустимі, але рекомендується все ж віддати перевагу традиційному вечірньому платтю в підлогу.
  • Сексуальності і блиску повинно бути в міру. На урочисту зустріч можна надіти плаття з глибоким декольте, розрізом майже до стегна, узором із стразів, а також крупні, помітні ювелірні прикраси, але поєднувати все це одночасно не вартує - навіть для випускного це було б надмірно відверто і без смаку. Якщо у вашого плаття глибокий виріз, зведіть число прикрас до мінімуму.
плаття на весілля для гостей плаття на весілля для гостей
  • Якщо в плаття розріз вищий за коліно, воно має бути закритим зверху. Помітне діамантове кольє до нього теж не підійде. До плаття, розшитого стразами або лелітками, підбирайте мінімалістські прикраси або взагалі відмовтеся від них. І навпаки, якщо на вас буде плаття нейтрального кольору з мінімальною кількістю декоративних деталей, можете надівати яскраві прикраси.
  • Використовуйте яскраві кольори. Спробуйте поєднання темно-синього плаття з нефритовим намистом, сірого плаття з намистом з рожевих каменів або фіолетового плаття з поясом яскраво-бузкового кольору. Експерименти з кольорами допоможуть вам виділитися з натовпу, особливо ефектно виглядають яскраві акценти на тлі платтів нейтрального кольору.
плаття на весілля для гостей плаття на весілля для гостей
  • Підкресліть талію. Якщо вам здається, що вашому платтю чогось не вистачає, доповніть його яскравим поясочком. Для плаття з імперською талією такий варіант не підійде, але з більшістю фасонів ремені виглядають дуже добре.
  • Інвестуйте розумно. Якщо ви ходите на урочисті заходи не частіше за один раз в рік, купіть якісне класичне вечірнє плаття чорного або темно-синього кольору, яке не вийде з моди навіть через двадцять років. Прості універсальні плаття завжди можна доповнити сучасними аксесуарами, і у вас вийде дуже стильний і модний ансамбль.
плаття на весілля для гостей плаття на весілля для гостей
  • Якщо ви вагаєтеся з вибором, віддавайте перевагу простоті. Буває так, що вам припало до вподоби вечірнє плаття в лелітках і з асиметричним вирізом, але ви сумніваєтеся, чи не дуже воно екстравагантне для урочистого весілля. В такому разі завжди краще зупинитися на простішій моделі, яку за бажання можна буде доповнити яскравим шарфом , розшитим бісером піджаком, сумочкою і прикрасами.
  • Невизначений дресс-код. Якщо в запрошенні вказаний дресс-код «чорний галстук бажаний» або «чорний галстук - творчий підхід», ви можете абсолютно спокійно надіти плаття завдовжки трохи нижче за коліно, але міні-платтів все-таки слід уникати - вони на урочистому весіллі будуть абсолютно недоречні. В будь-якому разі, ви не помилитеся, якщо навіть при гнучкому дресс-коді виберете консервативне вбрання.
  • Sоurcе interlinks.ru

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті