RSS


Найпрекрасніше весільне плаття

Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найважливіша частина образу нареченої - звичайно, весільне плаття.

Як правило, саме з плаття починається створення весільного стилю. Плаття - як нитка, на яку нанизуються всі інші складові весільного образу. Від вибору плаття залежить вибір букета, манікюру, макіяжа, зачіски і навіть....самого жениха! Вірніше те, в що він буде одягнений!

Кожна наречена при виборі плаття майже завжди чітко уявляє, чого хоче і майже завжди насилу знаходить те, що намалювала в своїй уяві.

Набагато простіше знати, що тобі НЕ йде і не витрачати час на примірку вбрань, не відповідних пропорціям фігури. Тому декілька рекомендацій на цю тему:

- Невисокі дівчата в платті з дуже пишною спідницею здаватимуться ще меншими і виглядатимуть як «лялька на капоті». Мініатюрній нареченій краще взагалі відмовитися від складних, об'ємних елементів в силуеті, оскільки вони зорово її укорочують.

- На високих наречених також дуже пишна спідниця виглядатиме ляльково. Якщо фігура нареченої висока і пропорційна, краще всього підійде плаття облягаючого силуету.

- Широкоплечим дівчатам не рекомендуються вирізи «човником», квадратні. Широкі плечі добре ховаються під рукавом-регланом і дуже виграшно виглядатимуть з верхом із широкими бретелями (як майка).

- Дівчатам худорлявої статури варто вибрати плаття з бретелями або рукавами.

- А дівчатам «в тілі» поталанило більше всіх! Як нікому іншому, повненьким і пишногрудим дівчатам личать традиційні весільні плаття - з корсетами та пишними довгими спідницями.

І найголовніше - відчувайте себе в платті прекрасною принцесою, якій власне і призначено свято під назвою «ВЕСІЛЛЯ»!!!

Вибираємо колір весільного плаття

Вже давно колір плаття нареченої перестав обмежуватися білим. Сучасні наречені вибирають плаття відповідно до колірного типу, в гармонії з відтінком шкіри, волосся, очей. Не секрет, що в кожної з нас є «свої» кольори, відтінки, а є такі, які роблять очі сумними, обличчя сірим і тьмяним, загальний вигляд хворобливим. Звичайно, ми вибираємо той колір, який нам личить! Завдання нареченої - світитися від щастя, а значить плаття, мэйк, квіти в букеті і в зачісці повинні ідеально відповідати один одному і, звичайно, «йти»!

Класичний розподіл на колірні типи - пори року: Зима, Весна, Літо, Осень. Два з них - Зима і Літо - холодні. Весна і Осень - теплі. Але це не означає, що «зимі» і «літу» йдуть лише холодні (з додаванням синього) відтінки, а «весні» і «осені» - лише теплі (з додаванням жовтого).

Наречена-весна буде чарівна в платті біло-кремового, фісташкового відтінку, кольору золота, міді. «Літу» підійде білий, рожевий з різними відтінками, срібло, колір шампанського, ніжно фіолетовий, блакитний, а також більш екзотичні для весільного плаття малиновий і вишневий кольори.

«Осені» необхідно вибирати теплий білий, персик, тепло-жовтий, гірчичний, зелений, салатовий, як і для «весни» - золото і мідь, а з нетрадиційних кольорів - синій, глибокий фіолетовий, всі відтінки шоколаду.

«Зимі» відносно вибору кольору плаття найпростіше - їй йде практично все! Класичній «зимі» з фарфоровою шкірою йдуть всі «літні» кольори. «Зимі» із загорілою, оливковою шкірою - «весняні», «осінні» і «літні», окрім срібла.

Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття
Найпрекрасніше весільне плаття

І ще порада нареченій - визначіть колірний тип свого нареченого і допоможіть йому з вибором весільного костюма. І у ваших інтересах знайти варіант, що ідеально гармонує з весільним платтям!

  • Теги: свадебные платья, платья на свадьбу, платья для невесты, весільні сукні
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті