RSS


Місячний календар стрижок волосся на 2012 рік

Місячний календар стрижок волосся на 2012 рік На думку жителів Тибету, доля людини - в її руках, а Вищі сили надають людям величезну кількість шансів змінити долю, наприклад, у вигляді днів, в які можна стригти волосся. Стрижка - це не лише вибір нового іміджу, але і можливість кардинально вплинути на своє життя - позитивно чи негативно - все залежить від того місячного дня, в який ви вирішите вирушити до перукаря.

Астрологи упевнені, що людина спілкується з потойбічними силами Добра і Зла за допомогою зв'язку, який нам забезпечує волосся. Це - своєрідний транслятор бажань, думок, надій. Якщо постригтися в правильно вибраний місячний день, то можна залучити успіх, гармонію, матеріальне благополуччя у ваше життя. У цьому вам допоможе місячний календар 2012 стрижки волосся.Інакше ви ризикуєте напророкувати біди.

 • Отже, стрижка волосся в перший місячний день може скоротити вам життя, в другий день - викличе розбіжності, сварки на роботі і удома. Стрижка в третій місячний день спричинить розтрату. Раптовою смертю близького родича і серйозним захворюванням може обернутися зміна зачіски в четвертий місячний день.
 • Прагніть на початку місячного календаря не ходити в перукарню. Стрижка в п'ятий місячний день може збагатити, а в шостій і сьомій - привести до втрати здоров'я.
 • Сприятливим днем для зміни стрижки вважається восьмий, адже так дівчина зможе залучити не лише зацікавлені чоловічі погляди, але і довгі роки здоров'я. Відмовтеся від стрижки в дев'ятий день, інакше вас чекає серйозна хвороба. На думку ченців Тибету, десята місячна доба належить стихії вогню, і щоб не обпалити волосся і свою долю, не стрижіться цього дня.
 • Одинадцята доба є магічною, похід в перукарню цього дня позбавить від негативної енергії, яка зникне разом з локонами, які ви зістригли. Дванадцятий і сімнадцятий місячні дні забороняють зміну стрижки, оскільки можуть привести до травм. На відміну від них, тринадцятий і чотирнадцятий дні подарують щастя і достаток.
 • Дуже небезпечні будь-які зміни на голові в середині місяця, в п'ятнадцятий місячний день. 16-й і 24-й дні також є несприятливими для експериментів, оскільки призводять до головних болів. Найнебезпечнішим в матеріальному плані вважається вісімнадцятий місячний день, він провокує крадіжку і втрату власності. Двадцятий день теж несприятливий, здатний викликати відразу до життя і себе. А ось 21-й і 23-й дні залучають фінансове благополуччя, душевну і фізичну красу.
 • Якщо дівчина бажає набрати вагу, то стригтися потрібно саме в 22-й місячний день, окрім надбавки кілограм, очікується вдале придбання нерухомості. Стрижка в 25-й місячний день приведе до погіршення зору і до запальних процесів. На зміну йому йдуть три сприятливі дні, зміна іміджу в яких обіцяє благополуччя.

Тим, хто вирішив стригти волосся за місячним календарем необхідно знати, що місячна доба не відповідає дням в григоріанському календарі, по якому ми ведемо літочислення. Місяць здійснює поворот довкола сонця за 29,5 діб. На допомогу вам прийде місячний календар, складений професіоналами.

При скептичному відношенні до Місячного календаря рекомендується просто запам'ятати дні, коли не можна ходити в перукарню: 9, 15, 23, 29-і місячні дні. В дні сонячного і місячного затемнення також рекомендується не відвідувати салони і не міняти імідж. Інакше дівчина ризикує захворіти і похід в перукарню може негативно вплинути на її життя.

  Місячний календар стрижок волосся на 2012 рік
 • Якщо ви вирішили кардинально змінити стрижку, то робити це краще в понеділок, що дозволить аурі очиститися від негативної енергетики, накопиченої за довгий час.
 • Вівторок також є сприятливим днем для стрижки, окрім нового іміджу і яскравих вражень від зачіски дівчина отримає швидке вирішення проблем, що накопичилися.
 • Стрижка в середу змінить зовнішній вигляд представниці прекрасної половини людства і відкриє двері для нових знайомств, налагодить старі контакти.
 • Найзабобонніші пані вирушають до перукаря лише в четвер, цього дня новою зачіскою можна залучити і Фортуну.
 • Хочете підняти собі настрій перед вихідними? Сходіть в салон в п'ятницю, адже саме цей день визнаний днем жіночої краси. Очистити карму допоможе стрижка в суботу.

Виходить, що в будь-який день тижня можна стригти волосся, за винятком неділі, адже згідно повірьям похід в перукарню цього дня може обернутися втратою успіху в житті. Якщо ви старанно відрощуєте ваше волосся і бажаєте підкоригувати стрижку або відновити кінці, то вибирайте для походу в перукарню період зростаючого місяця. Стрижки під час періоду убуваючого місяця приведуть до уповільнення росту волосся.

Найбільш сприятливими днями для стрижки волосся є дні, коли місяць знаходиться в сузір'ях Тельця, Козерога і Діви. Волосся після такої стрижки росте здоровим, міцним, мають вишуканий, доглянутий вигляд. Сприятливо на рості волосся позначиться стрижка в період, коли місяць знаходиться в сузір'ях Вагів і Близнюків.

Якщо немає необхідності в швидкому рості волосся, то до перукаря краще йти, коли місяць буде в Рибах або Раку. Повільний ріст компенсуватиметься здоровим і доглянутим виглядом волосся. Відмовтеся від стрижки в дні, коли Місяць знаходиться в Скорпіонові, Водолії і Овнові, інакше великий ризик простудитися, ослабити імунітет, підірвати захисні сили організму.

Правильний вибір сприятливого дня для стрижки дозволить не лише зберегти позитивну енергетику, але і позбавитися від всього негативного, дозволить знайти гармонію, благополуччя і здоров'я. Ваше життя лише у ваших руках!


Что нужно сделать для того, чтобы стать экстрасенсом ?

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті