RSS


Квіткові композиції для весільного вбрання (35 фото)

Завжди заздалегідь потрібно продумати загальний стиль весільного торжества: чи буде воно традиційним або незвичайним і екзотичним, класично вишуканим або в сучасно-молодіжному, а, може, в народному дусі. Так визначиться і сценарій весільного ритуалу, і вбрання жениха, нареченої і їх оточення, і, звичайно, підбір відповідних квітів і букетів, які прикрашатимуть приміщення, де проходит весільна церемонія. Підбираючи квіти для прикраси весілля, ви не лише отримаєте задоволення, але і проявите творчий, вдумливий підхід.

квіткові композиції для весільного вбрання Зал можуть прикрасити пишні квіткові гірлянди або окремі квітки на тонких нитках. У останньому випадку особливо добре виглядають бутони троянд, поміщені в мініатюрні вази-пробірки. Прикріплені до люстри або до стелі, вони створюють враження «квіткового дощу». Над місцем, де сидітимуть молодожони, можна спорудити квіткову арку.

На «срібне весілля» стіл прикрашають білими квітами, декорованими срібними стрічками і аксесуарами; на «золоте весілля» перевага віддається жовтим і золотистим кольорам.

Ну, а тепер подумаємо про те, як виглядатиме наречена.

Довгому платтю личить букет-каскад. У нім квіти з різною довжиною стебла не тягнуться вгору, а спадають вниз. Така композиція підкреслить всі достоїнства нареченої високого зросту, їм же підійдуть калли (найтрадиційніша квітка для весільної церемонії), крупні орхідеї, гладіолуси. Мініатюрним дівчатам, які гармонійно виглядатимуть як в довгому, але не дуже пишному, так і в короткому платті, підійдуть круглі або каплеподібні букети з фіалок, лілій і троянд невеликого розміру. Зручним і витонченим буде невеликий букет-муфта - він як маленький вінок висить на руці у нареченої.

Якщо ж ви неодмінно хочете здивувати гостей (а чом би і ні?), то можете спорудити неймовірно стильну парасольку з квітів (то хіба це важко?). Або ж витончену флористичну сумочку, чи віяло, яким кокетливо гратиме юна леді, а можливо і накидку або боа (квіти в цьому випадку нашиваються на основу з тканини). А чом би не зробити розкішну діадему, елегантний квітковий капелюх, фату, прикрашену рослинними елементами або пелюстками троянд? А як, на ваш погляд, виглядатимуть скромні маленькі квіти, вплетені в косу, або бутоньєрка, що підхоплює волосся на потилиці і делікатно, ненав'язливо просвічує через флер тонкої вуалі?

квіткові композиції для весільного вбрання Створюючи квіткові композиції для вбрання, обов'язково враховуйте фактуру тканини, з якої зшито вінчальне плаття. З атласним і парчевим краще виглядають квіти з темно-зеленим блискучим листям - гарденії чи камелії .

Разом з іншими квітами в букеті нареченої, як правило, бувають орхідеї, що вважаються "офіційними" весільними квітами. Вони гармонують з довгим вінчальним вбранням. Ними ж добре прикрасити атласну сумочку. Традиційні калли завжди прекрасно виглядають в руках нареченої яка одягнена в довге, простого крою оксамитове або атласне вінчальне плаття. Калли для букета часто підбираються разом з зеленим листям (краще навіть темно-зеленим) , Це вигідно відтіняє красу самих квітів. Але, варто відмовитися у свому виборі від великого букета, у випадку пишної та яскравої обробки корсету вашего плаття.

Мереживним, гіпюровим вбранням пишноту додадуть хризантема, айстри, бузок, вони ж будуть добре виглядати на тлі прозорих жорстких шовкових тканин типу «органзи».

З романтичними платтями з легкого шовку в стилі «Весни» Боттічеллі гармонують конвалії, левкої, фрезіі. Але якщо образ нареченої незвичайний, екстравагантний, то і в букеті мають бути яскраві, соковиті, екзотичні квіти, що утворюють букет неправильної, ассиметричної форми.

Дивно зворушливі і свіжі льняні або бавовняні плаття в народному стилі, оброблені вишивкою і мереживами, а букет з маргариток, мальв, ромашок і волошок створять неповторний образ юної Роксолани.Такі букети в стилі «кантрі» зараз дуже популярні в Європі.

Квітковий весільний стиль 2013

квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі

Квіти на весіллі 2013

квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі квіти на весіллі

А тепер подумаємо про жениха, адже він теж деяким чином причетний до майбутньої події. За традицією (вперше на своєму весіллі це зробив англійський принц Альберт) костюм жениха, його батька, свідка, бояр і батька нареченої прикрашені бутоньєрками. Бутоньєрка - це квітка або букетик дрібних квітів, що прикріплюються до вбрання (у чоловіків - на лівому лацкані піджака). Її розмір - не більше 10 см в довжину включаючи квітконіжку. Бутоньєрка може бути складена з будь-яких квітів, листя і навіть ягід, а також декоративних елементів, якщо цього вимагає тематика події.

Бутоньєрка жениха повинна відрізнятися від інших - це одна квітка з букета нареченої. Брати наречених (якщо такі є), теж можуть прикрашати себе бутоньєрками. Це свідчитиме про їх близькість до молодожонів. Їх бутоньєрки повинні бути дещо відмінними від бутоньєрки нареченого: в загальному випадку, добре підійдуть гвоздики.

Як зробити весільний букет

  • Теги: свадебные букеты, оформление цветами, букет невесты, свадебный салон
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті