RSS


Кольорові весільні плаття

Кольорові весільні плаття
Поняття «білого весілля», тобто традиційного пишного весілля з дотриманням всіх класичних канонів, останнім часом зазнало деякі зміни. Тепер на «білому» весіллі цілком можна побачити жениха в коричневому жилеті, подружок нареченої в чорному, а саму наречену - в блакитних босоніжках, прикрашених пайетками. Вінчальні плаття досі залишаються білими, проте яскраві різноколірні акценти (наприклад, накидки, пояси і ін.) користуються величезною популярністю разом з багатоярусними перловими намистами.

До речі, білий одяг - класичне втілення чистоти і елегантності. Розкішне весільне плаття з білого шовку або атласу, розшите бісером або стразами, - казкова мрія будь-якої дівчинки з пригніченим комплексом принцеси. Адже це єдиний день в житті жінки, коли вона має повне право надіти плаття своєї мрії, яке стоїть коштує, часом, дорожче за машину.

Весільне вбрання за визначенням має бути особливим, адже весілля - це найголовніша урочиста подія в житті жінки. Тому хіба не важливіше, аби весільне плаття відповідало ідеалу, змальованому жінкою в уяві, а не класичному стандарту?

Сучасні пари одружуються в зрілішому віці, тому наречені досвідченіші в питаннях моди і ясно уявляють собі стиль вінчального плаття. Отже трансформація традиційної концепції весільного вбрання здається сповна природною.

Наприклад, в Східній Азії червоний вважається щасливим кольором для весілля, проте популярність цього кольору в США і Європі швидше пояснюється його екстравагантністю.

Колірні акценти - прояв індивідуальності нареченої в рамках консервативного стилю урочистої церемонії. Найбільшою популярністю у наречених користуються плаття рожевого, ясно-зеленого, кремового або сріблястий-блакитного відтінків. Деякі дівчата вважають за краще шити плаття на замовлення по власному ескізу. Незвичайний крій в таких платтях часто поєднується із справжніми веселковими переходами кольорів.

Кольорові весільні платтяКольорові весільні платтяКольорові весільні платтяКольорові весільні плаття

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті