RSS


Ключові тренди весільної моди 2011

тренди весільної моди 2010-11
тренди весільної моди 2010-11

Хоча весільна мода куди більш традиційна і стабільна, чим швидкоплинні модні тренди ready-to-wear, і у весільних колекціях постійно з'являються все нові тренди - від тонкого вузького силуету до міні-платтів і пишних вбрань з безліччю шарів, поточний весільний сезон-2011 пропонує безліч стильних ідей для вибору ідеального весільного плаття. Тонкий силует - практично неодмінна характеристика сучасного весільного плаття: на зміну пишним вбранням прийшли вузькі, обтягуючі плаття. Втім, це не означає, що необхідно відразу ж відмовлятися від пишного весільного вбрання - традиційний стиль ніколи не виходить з моди.

Яскраві деталі

Сучасні наречені, традиційно віддаючи перевагу класичному білому весільному платтю, додають родзинку, експериментуючи з кольоровими аксесуарами. У новому сезоні дизайнери додають класичному білому платтю трохи кольору завдяки декоративним аплікаціям або створюють двобарвне весільне вбрання - з кольоровим ліфом і класичною білою спідницею.

Високий подол

Весільна мода досить ліберальна на рухунок дожини сукні: сучасні наречені вибирають, окрім традиційно довгих вбрань, і плаття завдовжки до коліна або навіть міні-плаття, що стали вже традиційними в колекціях весільних дизайнерів. Тренд обумовлюється причинами виключно практичними - адже за самою церемонією одруження слідує багатогодинне святкування, для якого класичне довге вбрання частенько виявляється не дуже зручним.

Шари

Велика кількість шифону, тюль, органзи або навіть пір'я, що створює пишне весільне вбрання шар за шаром - ще один тренд, добре помітний в останніх весільних колекціях. Завдяки великій кількості шарів з напівпрозорих тканин дизайнери створюють романтичний і легкий образ.

Легкі тканини

Пишнота і навіть масивність весільного вбрання з атласу, крепу, шовку врівноважується легшими тканинами - тафтою і органзою. Такі тканини, навіть утворюючи безліч романтичних шарів, не зроблять весільне плаття важким, що особливо важливо, якщо носити його нареченій доводиться більше десяти годин підряд. А для літнього весілля легкі тканини взагалі стають чи не неодмінною умовою, забезпечуючи нареченій необхідну прохолоду і комфорт.

Асиметрія

Асиметричний крій, що давно увійшов до моди, відбився і у весільних колекціях: місце звичайного весільного плаття без бретелей все частіше займає вбрання з асиметричними плечима. Такий стиль вигідно підкреслить плечі і верхню частину руки.

Практичні кишені

Ось вже декілька сезонів підряд практичні мініатюрні кишені залишаються одним з трендових вирішень весільної моди: забезпечуючи легкий casual-штрих, невеликі кишені служать одночасно і цілям виключно практичним, дозволяючи зберігати необхідні дрібниці типа блиску для губ або носової хустки.

  • Теги: свадебные платья, платья на свадьбу, платья для невесты, весільні сукні
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті