RSS


Готуємося до весілля - догляд за волоссям

догляд за волоссям
догляд за волоссям
догляд за волоссям
догляд за волоссям
Весілля - найголовніше свято, і готуються до нього відповідно. Зовнішній вигляд грає виняткову роль, оскільки пам'ять залишається на все життя.

Готуватися до весілля треба заздалегідь. Не рекомендується робити різкі зміни в зовнішності, проте догляд за собою треба підсилити. Кожна наречена хоче виглядати не просто красиво, а казково красиво. У цьому їй допоможуть процедури по догляду за волоссям і нарощування вій.

Ламінування волосся

Ламінувати волосся чи ні? І навіщо потрібне ламінування волосся? Спершу варто розглянути, що ж це таке. Ламінування волосся нагадує ламінування паперу і служить для кращого збереження волосся, надання йому більшого об'єму, гладкості і блиску. В процесі ламінування на волосся наноситься спеціальний склад, після чого утворюється дихаюча, стійка до пошкоджень плівка. Ламінування нешкідливе для волосся, його можна повторювати знову і знову. Ламінуючий склад містить протеїни, мінерали і інші корисні речовини. Плівка, що покриває волосся після ламінування перешкоджає виходу цих речовин, і волосся довгий час отримує живлення. Найчастіше ламінування робиться за 2-3 підходи. Це залежить від стану волосся і того, що ви хочете отримати.

Варто відмітити, що фарбувати волосся потрібно до ламінування, тому що після процедури ламінування волосся обволікається целюлозною плівкою, і вона тримає фарбувальний пігмент усередині. Завдяки цьому колір тримається довше. Ламінування зберігається на волоссі до 6 тижнів. Протягом цього часу плівка, що покриває волосся приховує пористість і посічені кінці. Волосся, що ламінується, легко укладається феномом, але і без укладання виглядають досить ефектно. Ламінування буває кольоровим і прозорим.

Зачіска нареченої

Багато дівчат знають, що кращі перукарі - ті, які роблять весільні зачіски. Далеко не кожен перукар зможе за допомогою зачіски зробити з дівчини казкову принцесу або героїню якого-небудь фільму. Як правило, весільні зачіски створюються за допомогою різних прикрас, будь то діадеми, живі квіти або щось інше. За винятком випадків, коли заплановано вінчання в церкві.

Вважається, що весільна зачіска не має бути занадто пишною. Образ нареченої буде привабливіший при м'якій природній зачісці. Не варто забувати, що все нове - це добре забуте старе, і зачіска у вигляді черепашки (ракушки) до цього дня користується популярністю серед наречених. Навіть уквітчані прості локони додадуть дівчині романтичність.

При виборі весільної зачіски нареченої на довге волосся враховуйте форму обличчя. Якщо форма обличчя квадратна, то добре підійдуть з боків в'юнкі локони, а ззаду голови - об'ємні локони. Якщо обличчя овальне, тоді простіше - підійде майже будь-яка зачіска. Але не потрібно засмучуватися, якщо у вас неправильна форма голови. Хороший майстер за допомогою зачіски приховає недоліки і підкреслить вашу красу і індивідуальність. Бажано перед походом в перукарню або салон краси поглянути різні каталоги, журнали із зачісками. У вас складеться своя думка, і потім можна піти порадитися з професіоналом. Пам'ятайте, головне в образі нареченої - це гармонія і акуратність.

Нарощування вій

Тепер справа залишилася за віями: тим, кому не подобаються свої, можна порадити наростити. Так, саме наростити, а не накласти. Оскільки вії після нарощування виглядатимуть природніше і привабливо.

Зараз застосовуються дві технології нарощування вій: традиційна і японська. При традиційному нарощуванні між натуральними віями приклеюють пучки штучних вій. Після традиційного нарощування виходить ефект пишноти і об'єму. Зважаючи на це добре для дівчат з рідкими віями. Але інколи такі вії можуть давати "ляльковий" ефект. Термін "носки" від 1 до 4 тижнів.

При нарощуванні вій за японською технологією кожна штучна вія кріпиться до рідної вії, тобто, не пучками, як в традиційній технології, а поштучно. Цей метод лідирує по популярності. Окрім вищеназваних достоїнств, вії, накладені за японською технологією, носяться до 2-х місяців за умови регулярної корекції. Нарощувати вії за японською технологією, а тим більше для такого торжества, як весілля, бажано в салонах з хорошою репутацією.

Чим же хороші нарощені вії? По-перше, не треба кожен ранок користуватися тушшю, а увечері робити демакияж. По-друге, велика різноманітність вій для нарощування дозволяє підібрати образ для будь-якого випадку. По-третє, сучасні вії для нарощування стійкі до дії довкілля, тому можна не відмовляти собі в задоволенні відвідувати сауну і басейн.

  • Ключові тези: стрижки на коротке, стрижки на довге волосся, догляд за волоссям, весільні зачіски
  • Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

    Залишити коментар

    Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті