RSS


Гороскоп сумісностіІз серії *корисні програми*: безкоштовна програма "Шлюбний гороскоп" (скачати, 0.5мб ) Проста програма, що видає інформацію про сумісність будь-яких знаків зодіаку (парний зодіакальний гороскоп). Як запевнеяє автор програми, аналіз сумісності проводиться на основі досліджень астролога Тамари Глоба.


Гороскопи дійшли до нас з древніх часів. Астрологам довіряли звіряти із зірками життя не лише окремих людей, але і цілих держав. Чи відомо вам, що в Давньому Єгипті діти народжувалися красивими і здоровими в основному завдяки тому, що при укладенні шлюбу там враховувалися поради астрологів і складався гороскоп сумісності? Гороскоп суміснісності знаків зодіаку Подружнє щастя багато в чому залежить від розташування зірок в період народження майбутнього подружжя. Досвідчений астролог складає гороскоп найретельнішим чином. Йому обов'язково знати не лише дати народження обох партнерів, але і точний час і навіть координати. Лише тоді Гороскоп сумісності буде якнайповнішим і найточнішим. Надаємо найбільш спрощений гороскоп по знакам зодіаку.

Гороскоп сумісності для Козорога (21 грудня - 20 січня)

Козоріг одержимий жаданням знань. Завжди квапиться все взнати першим. Любить працювати, але в основному більше на себе, чим на інших. Люди, що народилися під знаком козорога, дуже сексуальні і люблять звертати увагу на себе. Але шлюб укладають в основному через матеріальну вигоду, інколи по коханню. Більш всього їм підходять партнери, народжені під знаками: Тільця (19квітня - 20 травня), Діви (22 серпня - 23 вересня), Не підходять: Терези(23 вересня - 23 жовтня), Овни (21 березня - 19 квітня) .

Гороскоп сумісності для Водолія (20 січня - 19 лютого)

Водолій дуже привабливий і легко виучуваний. Водолії часто просять поради і підтримки, а потім просто їх ігнорують. У них часті перепади настрою: то вони носяться, немов на крилах, то сумні і пригнічені. Водолії завжди мають бути чимось зайняті, тоді у них не буде часу для смутку. У шлюбі в основному щасливі, але не завжди постійні.Водолії щасливі в шлюбі з : Овнами (21 березня - 19 квітня), Стрільцями (22 листопада - 21 грудня), Близнятами (20 травня - 21 червня) Слід уникати шлюбу із Скорпіоном (23 жовтня - 22 листопада), Тільцем (19 квітня - 20 травня)

Гороскоп сумісності для Риб (19 лютого - 21 березня)

Риби дуже чесні і завжди довіряють людям. Часто бувають дратівливими і неспокійними. Люблять красу у всіх її проявах. Часто мають музичний слух. Риб завжди можна взнати по мрійливих очах і живій уяві. Риби щасливі в шлюбі з Дівами (22 серпня - 23 вересня), козорогами (21 грудня - 20 січня), Рибами, Раком (21 червня - 22 липня)

Гороскоп сумісності для Овна (21 березня - 19 квітня)

Овен виділяється енергійним характером. Завжди домагається поставлених цілей. Люблять задоволення, вишукану їжу і затишок. Люблять командувати. Вони просто «горять» і постійно квапляться. Аби якось відновити свої сили, їм просто необхідний повноцінний сон.У коханні чоловікі дуже пильнують свою свободу і незалежність. Навіть одружуючись, вони вважають за краще проводити вільний час окремо від сім'ї, при цьому мають прекрасні стосунки з дружиною і дітьми. Жінки кокетливіші і бувають щасливіші в шлюбі, чим чоловіки. Союз Овна буде сприятливий з Левом (22 липня - 22 серпня), Стрільцем (22 листопада - 21 грудня), Овном. Слід уникати союзу з Раком (21 червня - 22 липня), козорогом (21 грудня - 20 січня).

Гороскоп сумісності для Тельця (19 квітня - 20 травня)

Телець - це реаліст який звернений до всього земного. Дуже товариський і готовий для друзів «зняти останню сорочку». При цьому Телець має хорошу пам'ять і образи пам'ятає довго. Тільці часто мають музичний слух і займаються музикою. Якщо Телець полюбить, то надовго. Часто Тільці щасливі в шлюбі, але буває так, що союз розпадається через зраду другої половинки. Зрад Тільці не прощають і в своїй люті йдуть до кінця, аж до судового процесу. У шлюбу Тільці щасливі з Дівою (22 серпня - 23 вересня), Козорогом (21 грудня - 20 січня) .Невдалим шлюб буде з Левом (22 липня - 22 серпня)

Гороськоп сумісності для Близнюків (20 травня - 21 червня)

Близнюки мають всілякі здібності. Постійно чимось зацікавлені і дуже розсіяні. При цьому близнюки дуже розумні, володіють хорошим відчуттям гумору, доброзичливі. Завжди мають багато друзів. Трохи філософи. Дуже довго вивчають себе і прагнуть виправляти свої недоліки. Сильні особи. У коханні трохи поверхневі і непостійні.В шлюбі бувають щасливі з Водолієм (20 січня - 19 лютого), Терезами (23 вересня - 23 жовтня) .Життя не буде гармонійним з Рибами (19 лютого - 21 березня)

Гороскоп сумісності для Раків (21 червня - 22 липня)

Гороскоп суміснісності знаків зодіаку Рак має багату уяву і в мріях несеться в далекі країни. Хоча мрії в Рака незрідка стають реальністю - він все одно залишається прив'язаним до дому і сім'ї. Рак дуже м'яка натура і незрідка попадає під чужий вплив. Не можуть обходиться без кохання і ніжності, завжди готові допомогти іншим, терплячі. Більше люблять вухами і очима. Дуже прив'язані до своєї половинки і вірні їй. Раки щасливі в союзі з Рибами (19 лютого - 21 березня), Скорпіоном (23 жовтня - 22 листопада). Уникати слідує Терезів (23 вересня -23 жовтня), Овнів (21 березня - 19 квітня).

Гороскоп сумісності для Лева ( 22 липня - 22 серпня)

Лев повний благородства, має велику силу волі і важко підкоряється. Леви люблять комфорт і затишок. Завжди радіють друзям, а як вороги - великодушні. Леви ніколи ні в кому не розчиняються і не забувають свого «Я». Якщо Лев когось любить, то від щирого серця, якщо людина йому не цікава - просто не помічає його. Леви будуть щасливі в шлюбі з Овном (21 березня - 19 квітня), Стрільцем (22 листопада - 21 грудня), Терезами (23 вересня - 23 жовтня). Бажано уникати Тільців (19 квітня - 20 травня), Скорпіона (23 жовтня - 22 листопада).

Гороскоп сумісності для Діви (22 серпня - 23 вересня)

Діва глибоко духовна особа. Дуже м'яка натура, незрідка приховує своє єство під маскою байдужості і грубості. Незрідка скептики, проте, терплячі, господарські, бережливі. Діви завжди розсудливі. Мають багато друзів, в житті яких беруть діяльну участь. У коханні непостійні, особливо чоловіки. Жінки дуже романтичні. У шлюбі істинно щасливими бувають лише з собі подібними, тобто Дівами. Але з іншими знаками теж можуть створити міцну сім'ю. Щасливі Діви з Тільцем (19 квітня - 20 травня), Козорогом (21 грудня - 20 січня) Гармонії не буде з Близнюками (20 травня - 21 червня), Овном (21 березня - 19 квітня). З Овном Діва буде особливо нещасна - він пригнічуватиме її.

Гороскоп сумісності для Терезів (23 вересня - 23 жовтня)

Терези все в своєму житті прагнуть зрівноважити. При прийнятті рішення ніколи не квапляться і намагаються все обдумати. Легко загоряються і так же легко гаснуть. Не люблять довго чекати і напружуватися. Терези в більшості своїй красиві і користуються цим. У коханні часто міняють партнерів через душевну неврівноваженість. Найбільш щасливі Терези в шлюбі з Водолієм (20 січня - 19 лютого), близнюками (20 травня - 21 червня), Стрільцем (22 листопада - 21 грудня) Не слід пов'язувати своє життя з Козорогом (21 грудня - 20 січня), Раком (21 червня - 22 липня).

Гороскоп сумісності для Скорпіонів (23 жовтня - 21 грудня)

Скорпіон має дуже цікавий характер. У нього все виходить як в тій приказці : «хотів як краще, а вийшло, як завжди». Скорпіони дуже сильні, незалежні знаки. Наділені Скорпіони прекрасним відчуттям гумору, легко збуджуються і дуже талановиті. Завдяки своєму умінню прагнуть спілкуватися скрізь і зі всіма і бути в курсі всіх подій, незрідка опиняються в лоскітливих ситуаціях. У коханні здатні на сильні відчуття і жертви. Скорпіон - пристрасна, плотська і сексуальна натура. Від шлюбу лише виграють оскільки партнери завжди направлять їх енергію в потрібне русло. Дуже підходятьть Скорпіонам : Діви (22 серпня - 23 вересня), Риби (19 лютого - 21 березня), Терези (23 вересня - 23 жовтня), Раки (21 червня - 22 липня). Із Стрільцем ( 22 листопада - 21 грудня) у Скорпіонів складаються особливі стосунки. Вони доповнюють один одного. Непрості стосунки у Скорпіонів з Левами (22 липня -22 серпня), Водоліями (20 січня - 19 лютого). Гороскоп суміснісності знаків зодіаку

Гороскоп сумісності для Стрільців (22 листопада - 21 грудня)

Стрілець дуже незалежний. У Стрільців дуже розвинена інтуїція і відчуття самозбереження. Зазвичай, люди, що народилися під цим знаком, дуже прямолінійні і ненавидять фальш. Хоча з них виходять відмінні актори. Дуже акуратні в фінансових питаннях, але можуть дозволити собі екстравагантні витівки: наприклад, купити літак. Сімейне життя для них над усе ( для жінок), хоча в шлюб вступають досить пізно. Люблять займатися своїми справами, в чуже життя ніколи не лізуть. Дуже справедливі. У шлюбі Стрільці щасливі з Овном (21 березня - 19 квітня), Левом (22 липня - 22 серпня), Стрільцем, Водолієм (20 січня - 19 лютого) .Стрельці ніколи не зможуть ужитися з Рибами (19 лютого-21 березня), хоча між ними зможе спалахнути сильне сексуальне відчуття, Дівами (22 серпня - 23 вересня). Для Дів Стрілець більше заступник, чим партнер.

Якщо ви не побачили поряд із знаком партнера свого знаку - не засмучуйтесь. Інколи буває так, що несумісні по гороскопу пари благополучно живуть в шлюбі багато років. Тому що подружжя любить один одного і готові змінюватися ради іншої людини. Адже не дарма говориться, що «чоловік і дружина - один сатана». Гороскоп сумісності - це швидше керівництво до дії, чим вирок.

Тести на тему:
Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті