RSS


Фотограф на весілля

Фотограф на весілля у Львові
Фотограф на весілля Львів
весільна фотозйомка Львів
Мине якийсь час після весілля, і цей знаменний день залишиться лише у Вашій пам'яті. Але пам'ять - штука ненадійна. Вже через деякий час Ви можете забути деякі нюанси свята. Тому краще зберегти все весілля на фотографіях.

У Вас є декілька варіантів вирішити питання про фотографування Вашого торжества це: попросити одного з гостей познімати своєю мильницею або запросити для цієї мети професіонала. Безумовно, обидва варіанти мають право на існування. Та все ж об'єктивно поглянете на ситуацію і уявіть, що залишиться на пам'ять у вигляді фотографій після весілля.


Шукаєте високу якість за розумну ціну ? Необхідна весільна фотозйомка? Весільний фотограф у Львові - це ваш вибір!


Перший варіант досить спокусливий і багато хто поступає саме таким чином. Дійсно, в цьому випадку платити фотографові за роботу не потрібно, а можна лише заплатити за плівку і друк фотографій. Крім того, цей варіант має і ще один, досить важливий плюс - той, хто зніматиме, як правило, добре знайомий женихові і нареченій, і не викликатиме ніяковості. Але зазвичай, вибираючи любительську зйомку, Ви можете розраховувати лише на 30-40 знімків мутнуватих кольорів, досить одноманітних і зроблених загальним планом, де наречена вгадується лише по білому платтю, а всім іншим гостям доведеться вгадувати себе в загальній кольоровій масі. При цьому гість, якому випала доля фотографувати весілля, взагалі-то прийшов повеселитися, поїсти, випити, а вже ніяк не працювати. А отже, немає жодної гарантії, що самі ключові моменти весілля залишаться на плівці.

Аби фотографії вийшли вищої якості, краще все ж скористатися послугами професійного фотографа. Саме він збереже усі найвідповідніші моменти, такі як Рацс та проведення урочистої церемонії одруження, в церкві під час вінчання, на весільній прогулянці і під час весільного банкету. Професійний фотограф зробить все це на більш високому рівні і збереже Вас на плівці в найвиграшніших позах. Професіонал знає, як правильно підібрати освітлення, як поставити пару так, щоб на фотографіях вони виглядали красиво.

Є ще варіант - зйомку в Рацсі замовити місцевому фотографові, а все інше знімуть друзі. Але тут Вам напевно відразу згадаються фотографії з власного паспорта, які нікому не можна показувати. А що ще можна чекати, якщо знайомство з фотографом відбувається в самий момент зйомки, який і триває-то всього пару хвилин. То хіба можливо за цих пару хвилин налагодити контакт з фотографом настільки, що б хоч би частково розкритися перед камерою, відчути себе вільно, ненапружено і природно. Звичайно, ні. А отже, знімки, зроблені фотографом із Рацсу, з яким Ви не знайомі і навряд чи ще коли побачитеся, швидше за все, теж будуть «протокольними» і схожими на паспортні картки.

Після Рацсу багато молодожонів відвідують фотоательє, аби зробити ще декілька професійних фотознімків. Як правило, такі фотографії відрізняються високою якістю. Найчастіше замовляють певну кількість фотографій, але Ви можете і забрати негатив, а потім в будь-якому фотоательє надрукувати стільки фотографій, скільки захочете.

Вирішуючи питання з фотографуванням весільного торжества, пам'ятайте, що у Вас завжди є можливість вибору - не сподобався один фотограф, можна знайти іншого. Намагайтеся зустрітися зі своїм фотографом до моменту зйомки як мінімум двічі. Перша зустріч - це власне знайомство, яке дає дуже багато для взаєморозуміння і налагодження контакту (демонстрація портфоліо фотографа, візуальне вивчення молодожонів). Друга зустріч повинна статися за декілька днів (за тиждень) до весілля для того, щоб поспілкуватися, краще звикнути один до одного, максимально точно розпланувати (по годинам і хвилинам) день весілля, уточнити деякі деталі. Важливо те, яке враження на Вас справляє фотограф при першій зустрічі. Навіть якщо фотограф пред'являє прекрасний альбом, але сам він Вам не симпатичний - краще відразу відмовитися: розкритися перед ним Ви не зможете, і вся зйомка буде зіпсована.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті