RSS


Цікаві весільні традиції

весільні традиції
весільні традиції
Величезна кількість весільних звичаїв і традицій прийшли саме з древнього Риму і інших культур античності.
Чи знаєте ви, що у давнину на весіллі мали бути присутнім десять подружок нареченої і стільки же друзів судженого? Їх звали для того, щоб вони відлякували злий ревнивий дух, який міг завдати шкоди молодій парі. Подруги нареченої по традиціях вбиралися аналогічно нареченій, а бояри (приятелі жениха) - так як сам жених. Вважалося, що серед схоже одягнених людей злий дух не може відрізнити, де наречена і наречений, і таким чином не зможе завдати їм шкоди.

Біле одіяння символізує абсолютно не невинність, як вважає багато хто, а процвітання і щиру радість. Католики і древні греки ходили в свята в білому одязі. Вони навіть забарвлювали в день весілля власні тіла в білий тон. В ході століть білий колір славився як один з урочистих кольорів. І лише в середині сімнадцятого століття, королева Вікторія в Англії ввела білу моду для наречених, оскільки сама королева була одягнена в біле на своєму весіллі. Згідно іншої версії дана мода була введена дещо раніше Австрійською Анною. До неї всі наречені одягалися на весілля в рожеві плаття, але Анна віддала перевагу білому вбранню. Це було настільки прекрасно, що абсолютно всі без виключення пані Франції , а згодом і Іспанії, Англії, Португалії стали виходити заміж в білому. До них прилучився і простий народ.

А ось фата, а не білосніжне плаття, як вважають, символізує її цнотливість. Саме тому вважається, що якщо дівчина виходить заміж не в перший раз, вона не повинна надівати фату на весілля.

Звичай обміну кільцями придумали єгиптяни (імовірно). Кругла форма кільця є символом вічності, безконечного щастя і кохання між двома половинами.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті