RSS


Букет нареченої

Букет нареченої
Букет нареченої
Букет нареченої
Букет нареченої

Квіти на весіллі мають значення не менше, ніж плаття нареченої. Традиційний весільний букет має свою історію, з перебігом якої значущість його поступово мінялася. У древні часи молода наречена отримувала від жениха скромний букетик, де були переплетені трави і тугі нерокриті бутони. Тоді букет символізував народження нової сім'ї, вважалося, що він оберігав її від всіх напастей, а приймаючи його від свого коханого, молода тим самим погоджувалася стати його дружиною. Красиво? Безумовно.

Сьогодні ця традиція непомітно поступилася місцем іншій, а скромний і майже непримітний букетик змінився на розкішний і помпезний. Змінилося і призначення букета нареченої: символізм за століття розгубився, і тепер наречена носить ці квіти як аксесуар до весільного вбрання і найголовніше - букет на наших весіллях нині літає так само як і на західних. Букет має магічну силу, вказуючи незаміжнім подружкам нареченої, хто з них наступного разу надіне фату і почує заповітний марш Мендельсона. У зв'язку з новою роботою, яка покладається на букет нареченої, до нього висувається і ряд певних вимог.

Яким має бути букет нареченої? Красивим! З цим важко посперечатися, тим паче, що витрачаючи чималі гроші для того, щоб при великому скупченні родичів і гостей урочисто розписатися, навряд чи погодяться на що-небудь в старославяньскому стилі. Але не красою єдиною живий невестин букет.

Квіти повинні гармонувати зі вбранням і вписуватися в загальний антураж весілля. Сьогодні не рідкість тематичні весілля, і букету доведеться відповідати популярному грецькому стилю плаття або благополучно уживатися в рамках середньовічного вбрання. Колірна гамма, вишукана витонченість, пишнота і розкіш або простота і романтичність букета - все це повинно бути продумано до дрібниць.

Зручність букета - не остання складова при його виборі. По-перше, букет не має бути важким - адже наречена носитиме його з собою з самого початку торжества і до сакрального моменту його відправки в повітря у бік однієї з подружок. Всі декоративні складові букета не мають бути гострими, дряпаючими плаття, від якого вони знаходитимуться в безпосередній близькості.

Об'єм і форма букета повинні відповідати не лише бажанням. Струнка і пухка наречені потребують різного букета з чисто візуально-естетичної точки зору. Позування для весільних фотографій - найважливіша складова церемонії, і букет дає хорошу можливість для жінки прикрити, наприклад, пишну талію класичним букетом круглої форми, з якого тягнуться довгі листочки-травички, що допомагають приховати недоліки фігури і витягнути силует. Худенькі дівчата можуть вибирати собі витончені букети каплевидної форми, які не обважнюватимуть її образ.

Міцність букета також дуже важлива, тому що він повинен прожити весь весільний день, і буде не дуже красиво, якщо він розтріпається і якісь деталі відваляться і випадуть.

І найголовніше - це, звичайно, квіти. У нареченої найчастіше є особисті переваги, які вона повинна повідомити при виборі весільного букета. Квіти самі по собі дуже красномовні і здатні розповісти про наречену чи не більше, ніж само плаття, якому віддають головну роль.

Традиційні квіти для букета нареченої - троянди. Роза - це класика, яка приймає різні форми відповідно вибраному кольору. Романтична наречена напевно не встоїть перед білосніжними трояндами, кремовими, рожевими. Червоні троянди, як правило - це вибір пристрасної натури або зрілої нареченої, яким уособлення юності і чистоти вже ніби і не до лиця.

Романтика, свіжість і невинність найкраще втілені в таких квітах як ромашки, гербери, тюльпани, конвалії, гортензії, гвоздики.

Оригінальний смак можна виразити за допомогою букета, основу якого складають калли, лизиантус, орхідеї, причому останні збільшуватимуть вартість букета в 2-3 рази.

Традиційна колірна гамма для букета біла, ніжно-рожева, лілова, світло-зелена і персикова. Виразніші букети будуть червоного кольору у всіх його відтінках, насиченого синього, яскраво-жовтого.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті