RSS


Авангардні весільні зачіски (25 фото)

Наша зачіска відображає наші смаки і переваги. Колір волосся, його текстура і довжина - полотно, на якому майстер-перукар творить свій шедевр за допомогою гребінця, ножиць, фарби і засобів для укладання. Є багато типів весільних зачісок, які можна віднести до однієї з двох категорій: традиційні або авангардні.

Традиційні або класичні весільні зачіски - це зачіски, що мають строгу впізнанну форму і вже багато років не втрачають популярності. Вони непідвладні часу. Класичні зачіски личать для будь-якої дівчини. Так, до класичних зачісок відноситься боб (варіація класичного каре), стрижка-паж, і «пікси» - ультракоротка стрижка з нерівними пасмами і косим чубком.

авангардні весільні зачіски
авангардні весільні зачіски
авангардні весільні зачіски

Стрижка боб

Стрижка «боб» увійшла до моди в двадцятих роках, з тих пір залишається однією з найпопулярніших жіночих зачісок. Це коротка стрижка, трохи коротше за класичне каре, довжина доходить до підборіддя, волосся щільно обрамувало обличчя. Боб личить для овального, круглого, трикутного обличчя і обличчя. Боб може бути як з чубком, так і без нього. Ця стрижка підійде для густого і жорсткого волосся. На її укладання ви не витратите більше 10-15 хвилин, а знадобиться вам для цього мус і лак для волосся. Боб - сексуальна модна стрижка, яка практично не вимагає укладання!

Піксі для нареченої

«Піксі» - це коротка стрижка з нерівним чубком. Ця зачіска була дуже популярна на заході в шестидесятих роках минулого століття; її ввела в моду Міа Ферроу. Ще одна знаменита любителька «піксі» - Одрі Хепберн. Втім, сьогоднішня «піксі» дещо відрізняється від своєї «прародительки», але різниця ця в укладанні, а не в самій стрижці: короткі скроні і довгий чубок для укладання набік. Особлива краса «піксі» в тому, що вона підкреслює риси і личить практично для будь-якої форми обличчя: витягнутого, овального, квадратного, трикутного. Особливо ефектно з такою стрижкою виглядають дівчата з високими скулами і великими виразними очима. Краще всього ця стрижка виглядає з не дуже тонким і густим волоссям. Для укладання «піксі» вам буде потрібно не більше 10 хвилин. Із засобів укладання знадобляться лише мус і гель або віск для додання блиску.

Авангардні зачіски - це зачіски, які привертають до себе увагу самі по собі, незалежно від того, хто їх носить. Як правило, вони впадають в очі завдяки яскравому кольору волосся, незвичайній формі або укладанню. Така зачіска підійде лише для сміливої дівчини, що любить експерименти, яку не дуже хвилює думка оточуюючих і для якої зачіска - як і весь зовнішній вигляд - це засіб самовираження.

Весільні дреди

Дреди - безліч щільно заплетених кісок - без сумніву можна віднести до авангардних зачісок. Як правило, дреди досить довгі, і носять їх як чоловіки, так і жінки. Як не дивно, але дреди бувають різними, вони відрізняються товщиною і довжиною кісок, а також мірою акуратності зачіски.

Авангардні зачіски також носять представники різних субкультур. Найбільш відомі зачіски панків. Їх головна особливість - багато об'єму і яскравий колір. Як правило, панки фарбують волосся в один колір - синій, зелений або рожевий - але в окремих випадках в зачісці присутньо декілька кольорів. Класичний приклад панковської зачіски - «ірокез». Як можна здогадатися, для створення панковскої зачіски вам знадобиться багато засобів для укладання, особливо гель і лак для волосся сильної фіксації.

Креативні весільні зачіски 2013: фотомікс

креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски креативні весільні зачіски

авангардні весільні зачіски

Неважливо, яку зачіску ви виберете, класичну чи авангардну. Головне, аби вона виражала вашу індивідуальність.

Авангардні вечірні зачіски: відео

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті