RSS


12 місяців для щастя або коли грати весілля

коли грати весілля Січень: Подружнє життя січневих пар протікатиме спокійніше аніж післяноворічні бурхливі свята . У такому шлюбі є стабільність стосунків - це плюс. Мінус - одноманітність і повсякденність.

Лютий: Найкоротший місяць, і тому хочеться все встигнути. Це досить напруженний і емоційний місяць для майбутніх молодожонів. В перші роки січень готує різні випробування для наречених.

Березень: Місяць що дарує безліч сюрпризів. Відлига чергується з морозами. Сімейні стосунки слідують за природою - це час, який наповнений пристрастю і сварками, коханням і байдужістю.

Квітень: Перший по справжньому теплий та сонячний місяць. Пора весни та кохання. Щасливі будуть лише сім'ї які по справжньому кохають один одного.

Травень: Не слухайте тих хто пророчить "маяння". Всупереч приказці, травень, та шлюб у травні не приносить нещастя. Забобони пов'язані з "маянням" застарілі та неактуальні. Молодожонів чекає кохання, вірність і багатство. От так-то!

Червень: Чи ненайкращий місяць час для одруження та весілля. Але бажано уникати надмірностей і занадто бурхливих проявів емоцій. Намагайтеся зберігати спокій і тоді шлюб буде довгим та щасливим .

Липень: Вже середина літа, тому не вагайтеся - сміливо грайте весілля! Але, щоб шлюб був вдалим, в скрутні хвилини необхідно прислуховуватися один до одного, поступатися.

Серпень: Останній місяць літа. Місяць врожаїв, в тому числі і в коханні. Сім'я, створена у серпні, як і у березні впадає у крайності. Це стосується і ємоцій. Серпневий шлюб повний як і глибокої пристрасті так і жагучої ненависті. Витримають всі ці випробування лише ті, хто по справжньому кохають.

коли грати весілля

Вересень: Найвдаліший місяць для одруження та весілля. Місяць закоханних, і цим все сказано.

Жовтень: Місяць для справжніх екстремалів. Жовтень це місяць любителів гострих відчуттів. Іншим варто обрати більш спокійний час для весілля.

Листопад: Місяць перетворень та революцій. Зльоти та падіння, ворожнеча та перемирря і все це закінчується на ложі кохання.

Грудень: На що можуть розраховувавти молодожнони влаштовуючи весілля у грудні ? Мабуть на міцні як морози, тверді як лід і поумяні, як вогнище в рідному будинку, стосунки.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті