RSS


Зупинися, мить! або Як вибрати фотографа на весілля

Переглядаючи весільні фото своїх друзів, можна переконатися, що важлива і серйозна подія може бути збережена абсолютно по-різному. Одні альбоми хочеться розглядати годинами, інші дають лише інформацію про те, хто в що був одягнений і де проходили гуляння. І справа не в масштабі торжества і кількості витрачених на нього грошей. Головне, аби зйомку проводив справжній професіонал, що знає і любить свою справу.

Робота фотографа на весіллі - процес складний і відповідальний, адже він включає відразу три види зйомки: постановочну, репортажну і портретну. І лише справжній майстер і художник здатний «зловити» вдалі моменти, знайти потрібні ракурси і отримати яскраві, вражаючі фотографії, які радуватимуть вас все життя.

Як вибрати фотографа на весілля

Знайти хорошого фотографа не так просто, як здається на перший погляд. Газети і інтернет-ресурси демонструють безліч пропозицій по весільній фото- і відеозйомці, проте не всі вони можуть дати бажаний результат. Тому до питання вибору фотографа слід підійти особливо уважно.

Якщо пошук ведеться на інтернет-сайтах, швидше за все, там же ви знайдете заслання на портфоліо. Не полінуйтеся проглянути всі фотографії, це допоможе скласти перше враження. Проте і в цій справі є свої тонкощі. По-перше, професіонали викладають фотографії такого розміру, аби їх можна було добре роздивитися. А по-друге, кожне весілля не обмежується трійкою найбільш вдалих знімків - по ним зробити висновок про майстерність фотографа не вартує. Кращим варіантом буде хоч би пара десятків фотографій, що коротко роповідають про церемонію від її початку до кінця. І якщо результат вам сподобався, саме час зв'язатися з автором робіт по телефону. Особиста розмова дозволить вам дізнатися про умови зйомки, техніку і оплату.

Як вибрати фотографа на весілля У арсеналі справжнього професіонала є не лише якісний фотоапарат, але і декілька об'єктивів, фільтрів, штатив і додаткова освітлювальна техніка. Звичайна цифрова «мильниця» і обіцянки все доробити в «фотошопі» - привід негайно відмовитися від послуг фотографа і шукати іншого. Проте якщо вам все ж поталанило - готуйтеся до особистої зустрічі. Цей пункт, який здається зовсім не обов'язковим, насправді необхідний для ухвалення остаточного рішення. Ви зможете поглянути на людину, поспілкуватися з ним, зрозуміти, чи комфортно вам знаходитиметься в його присутності, а заразом уточнити, чи зможе він працювати так, щоб це не заважало перебігу свята. Звичайно, постановочні фото мають бути на кожному весіллі, але лише від фотографа залежить, наскільки природно буде виглядати результат і чи не втомлять такі кадри їх учасників.

Особиста зустріч - ще одна можливість переконатися в професіоналізмі вибраного фотографа. Досить попросити його принести з собою фотографії з двох-трьох останніх весіль. Лише розглянувши всі роботи можна зробити висновок про те, чи варто користуватися послугами даної людини або доведеться продовжити пошуки. І, нарешті, оплата. Хтось встановлює ціну за кожну фотографію, а хтось вже знає, скільки приблизно знімків буде зроблено впродовж всього свята, і озвучує загальну суму.

Як вибрати фотографа на весілля Зазвичай весільна зйомка займає цілий день. Перші фотографії робляться ще вранці, коли наречена робить зачіску, наносить макіяж, надіває плаття, туфлі, прикраси. Окремими кадрами можуть стати весільні аксесуари - це допоможе зберегти всю атмосферу підготовки до церемонії. За ними слідують викуп нареченої, поїздка в Рацс, саме одруження. Після цього за традицією відбувається виїзд на природу, і ці фотографії теж дуже важливі. І, нарешті, відзначення торжества в банкетному залі ресторану.

Зйомка продовжується впродовж багатьох годин, тому вам слід поклопотатися про те, аби фотограф не залишився голодним. А ось пропонувати йому випити за здоров'я молодожонів не вартує, адже, на відміну від гостей, ця людина приїжджає на весілля для того, щоб працювати.

Як вибрати фотографа на весілля Отже, озвучені вище поради, які допоможуть вам не помилитися з вибором фотографа, можна коротко представити так:

1. Виберіть декілька кандидатур, чиї роботи вам дійсно подобаються.
2. Ознайомтеся з портфоліо, при цьому переглядайте лише альбоми, фотографії в яких мають розміри не менше 20x30см. Переконайтеся, що вони відображають весь день весілля: кадри в помешканні, в рацсі, на прогулянці, за святковим столом.
3. Дізнайтеся про те, яка техніка використовуватиметься для зйомки.
4. Організовуйте зустріч для особистого спілкування і уточнення деталей.
5. Підпишіть офіційний договір про послуги, де будуть обумовлені всі параметри вашого замовлення. Це допоможе уникнути непорозумінь по завершенню роботи.
5. Погоджуйте питання про те, як фотограф добиратиметься до місця роботи і назад - самостійно або з вашою допомогою.

І, нарешті, головне. При розмові про оплату розумний торг буває доречний, чого не можна сказати про відвертий вибір найдешевшої пропозиції. Весілля - це подія, на зйомку якої вартує витратити пристойну суму. Справжні професіонали готові дати гарантію того, що в результаті ви отримаєте якісні ефектні фотографії - незалежно від погоди, освітлення і обстановки. А ось робота аматорів може принести розчарування. І ще один момент, про який не можна забувати. Для здобуття красивих весільних фото дуже важливо, аби у всіх присутніх був гарний настрій. Ні розкішні вбрання, ні багате убрання приміщень не зроблять торжество справжнім святом, якщо на обличчях молодожонів і їх гостей не буде щирих щасливих посмішок.

Програма підбору зачісок jKiwi: завантажити безкоштовно

Залишити коментар

Передрук будь-яких матеріалів без дозволу автора заборонений. ad sitemap Реклама на сайті